MENU
klinika
Dymbëdhjetë rastet e reja me COVID-19 në Durrës

Njëmbëdhjetë të infektuar anëtarë të një familje

Dhurohet gjak

Kavaja i bashkohet kauzës fisnike

Në kuadër të nismës së ndërmarrë, “Aleanca për Dhurimin e Gjakut”, Presidenti Ilir Meta ishte...

Ja zonat më probleme!

Veç izolimit, Durrësi përballet me mungesën e ujit

Ndonëse u duhet të durojnë izolimin, disa zona në Durrës, po përballen dhe me një...

Tregtarët të pakënaqur

Mbyllet tregu i fruta-perimeve në Durrës

Tregu i fruta-perimeve në qytetin e Durrësit është mbyllur! Shkak për këtë është bërë mosndërgjegjësimi...

Dyshime për kolegen

Polici me COVID 19 në Durrës, karantinohen disa punonjës

Një efektiv i drejtorisë së policisë së Durrësit ka rezultuar me COVID 19 dhe kjo...

Frikë mos mbarojnë produktet ushqimore?

Dy tragete me 140 kamionë u ankoruan vetëm sot në Durrës

Lëvizja vetëm në orët e paradites ka sjellë një fluks të shtuar të shqiptarëve në...

Çfarë ju sygjeron?

UDK njofton orarin e ri të shërbimit të klientit

Në kuadër të masave të marra kundër COVID-19 Ujësjellës Kanalizime Durrës njofton abonentët se dita...

Kufijtë për mallrat mbeten të hapur

Durrës mbërritën 50 kamionë nga Italia

Pezullimi i udhëtimeve nga toka ajri apo deti, vlen vetëm për qyetetarët, pasi mjetet që...

Çdo qytet në karantinë

Shqipëria e ‘boshatisur’

Në të gjitha qytetet e vendit tonë mbizotëron qetësia. Pas orës 13:00 së ditës së...

"Futen personat që..."

Dy persona të karantinuar në kavaleshencën e Durrësit

Ajo është kthyer në karantinë dhe është nën mbikëqyrjen e Ministrisë së Shëndetësisë. Eugena Tomini,...

Ndihma për qytetarët

2 raste me Covid-19 në Kavajë/ Ngrihen strukturat e posaçme

Bashkia e Kavajës ka nisur menjëherë zbatimin e urdhërit të qeverisë për tju ardhur në...

Punonjësit pa masa mbrojtëse

Masat për Covid-19/ Gjobitet një call-center dhe një lokal në Durrës

Policia e Durrësit ka ndëshkuar me gjobë administratorin e një call center-i dhe të një...