MENU
klinika
Njoftimi zyrtar i BERZH

Kush e fitoi tenderin për hekurudhën Tiranë-Durrës?

Fillon mësimi online

Të gjithë mësuesit me COVID-19, mbyllet shkolla në Kavajë

Katër mësuesit e shkollës 9-vjeçare vartëse në Blerimaj të Kavajës kanë rezultuar pozitiv me COVID-19...

OFL i dërgoi formularin e vetëdeklarimit të pasurisë

Kush është ish-kreu i PS dhe anëtar i bandës së Cërrikut?

Ish-kryetari i PS-së, i dënuar për vrasje, si pjesëtar i bandës së Cërrikut, Llazar Bicja,...

Pamjet

Pamje të frikshme nga Gjiri i Lalzit! Tornado në det

Moti i ditës së sotme duket se rezervon surpriza të shumta, pasi paqëndrueshmëria nga mëngjesi...

Vatra të reja në arsim, mbyllet shkolla në Kavajë

Rëndohet situata në dy spitalet, drejt hapjes COVID3

Shifrat në rritje të rasteve ditore kanë sjellë shtim të numrit të pacientëve në dy...

Iu çon formularët për deklarimin e pasurisë

OFL shënjestron anëtarët e “bandave” të Shijakut e Durrësit

Operacioni Forca e Ligjit ka shkuar dje në 3 qytete, Shkodër, Bulqizë dhe Durrës, për...

Humbi kontrollin e makinës

Ndërron jetë 30-vjeçari në Durrës

Ndërron jetë një 30 vjeçar në Durrës i cili është përplasur me shtyllën e ndriçimit...

Administrata thyen rregullat anticovid

Rikthehen rastet e infektimeve në Kadastrën e Durrësit

Rikthehen rastet e infektimeve me koronavirus në zyrat e Kadastrës shtetërore në Durrës. Është konfirmuar...

COVID-19 pushton shkollat

Dhjetra mësues dhe nxënës të infektuar

Koronavirusi është përhapur në shkollat e vendit. Tirana është qarku më problematik, pasi çdo ditë...

Aksident me vdekje në Tiranë-Durrës

Automjeti përplas këmbësorin 60-vjeçar, shoqërohet shoferi

Një aksident tragjik ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës teksa një këmbësor ka mbetur i vdekur....

Probleme me kanalizimet

Shiu përmbyt disa rrugë në Durrës

Problemet me kanalizimet shkaktojnë pëmbytje në disa rrugë në Durrës, pas shirave të rrëmbyeshëm. Kjo...

Dëm shtetit mbi 200 milionë lekë

Pranga në Durrës disa zyrtarëve të ARRSH-së, në kërkim biznesmeni

Abuzimet me tenderat për mirëmbajtjen e rrugëve kanë çuar në pranga sot në mëngjes disa...