MENU
klinika
Vendimi

Apeli pushon çështjen, Valbona Sako kryebashkiake në Durrës

Isa Sakja: S'e liroi zyrën!

FNSH ‘zbarkon’ në Kavajë, rrethon Bashkinë

Bashkinë e Kavajës gjatë ditës së sotme po e shoqërojnë tensionet. Godina e bashkisë është...

Ç'pritet të ndodhë?

Betohet sot kryebashkiaku i Kavajës, PD paralajmëron protestë

Paraditen e sotme rreth orës 10:00 konstituohet këshilli i Ri i Bashkisë së Kavajës dhe...

Kavajë

PD: Nesër të gjithë para bashkisë, kundër farsës zgjedhore

Ditën e nesërme rreth orës 10:00 është parashikuar të organizohet mbledhja dhe konstituimi i Këshillit...

Çfarë ndodhi?

Kërcënoi turistin, Ardi Veliu pezullon policin në Durrës

Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka pezulluar nga detyra punonjësin e Policisë së...

Detaje

Tragjike në Durrës, humbin jetën dy pushues

Ditë tragjike kjo e sotmja për qytetin bregdetar të Durrësit. Dy pushues kanë humbur jetën...

Vizita e kryeministrit

Durrës/ Terminali i kroçerave do të bëjë ndryshim historik

Nisin punimet për thellimin e basenit dhe kanalit hyrës në Portin e Durrësit, që do...

Durrës

Rrezikohen pushuesit/ Policia kufitare bllokon motorët e ujit

Policia kufitare e Durrësit ka bllokuar dy motorrë uji sepse rrezikonin jetën e plazhistëve, duke...

Vdes 1 person

Shpërthen transformatori në Tiranë-Durrës

Në rrugën Tiranë-Durrës ka shpërthyer një transformator. Si pasojë e shpërthimit janë plagosur 2 persona...

24 orë në shërbim

Durrës/ Fluks pacientësh në qendrat shëndetësore!

Në këtë sezon turistik, katër qendra shëndetësore funksionojnë në të gjitha plazhet e Durrësit, duke...

Shërbimet shtesë

Sezoni turistik, Durrësi merr masat

Njësia e qarkullimit rrugor pranë drejtorisë së policisë së qarkut Durrës ka përforcuar me shërbime...

20 bashki për certifikim

30 Qershori kthehet sërish te Kolegji Zgjedhor

Kolegji Zgjedhor do të marrë sërish në shqyrtim procesin zgjedhor të 30 qershorit. Këtë herë...