MENU
klinika
Vështirësohet lëvizja

Reshjet gjatë natës, përmbyten rrugët në Durrës

Rama i tha live të jepte dorëheqjen

Largohet kreu i Kadastrës së Durrësit Artur Çobani

Kreu i Kadastrës së Durrësit Artur Çobani është larguar nga detyra. Shkaqet e largimit të...

Situata rëndohet dhe në Durrës

COVID-19 kyç zyrat e arsimit në Elbasan

Drejtori i Zyrës Arsimore Kamzë ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet po ashtu, se ai...

Mori hak pas 14 vjetësh për vrasjen e të atit

41-vjeçari përplas për vdekje me makinë 57-vjeçarin në Durrës

Një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ka përplasur për vdekje një 57-vjeçar....

Aksident tragjik në Durrës

”Fiat-i” përplas për vdekje këmbësorin e moshuar

Një aksident tragjik ka ndodhur në Rromanat të Durrësit ku një i moshuar ka vdekur...

"Vjedhje bankash dhe trafik droge"

Operacioni Forca e Ligjit kërkon llogari në tre qytete

Operacioni Forca e Ligjit ka shkuar në 3 qytete, duke i kërkuar burimin e pasurisë...

U shoqërua edhe me 42 pasgoditje

Tërmet i fortë pas mesnate në Durrës!

Qyteti i Durrësit dhe disa qytete të tjera në afërsi më te janë lëkundur nga...

Qëlloi në këmbë një person

Plagosje me armë në Durrës, në kërkim 40 vjeçari

Policia ka shpallur në kërkim një 40 vjeçar, pasi plagosi me armë zjarri një person...

Zgjedhjet në PD

Konfirmohen të gjithë kandidatët për fazën tjetër në Durrës

Ditën e djeshme Partia Demokratike Durrës votoi kandidatët për deputetë në zgjedhjet e ardhshme. Të...

Stuhia detare

Tragetet Durrës-Bari dhe anasjelltas, me 10 orë vonesë

Moti me erë me drejtim nga jugu përfshiu ka përfshirë të dy brigjet e Adriatikut...

U spostua gjatë tërmetit

Plot 130 kg eksploziv për prishjen e pallatit 14 katësh

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit, IKMT do të prishë sot pasdite, me shpërthim të...

Durrësi zgjedh midis këtyre emrave

Lista me 45 kandidatë që do të votohen në 4 degë

Partia Demokratike do t’i rikthehet procesit të votimit për përzgjedhjen e kandidatëve për deputetë sot,...