MENU
klinika
Ç'po ndodh në Durrës?

Mbi 300 qytetarë kërkojnë shërbime në poliklinikë

Policia merr masa

Punimet në Fushë-Krujë, trafik i rënduar në Vorë – Rinas

Një situatë aspak normale trafiku makinash është në këto momente në aksin rrugor Vorë –...

Policia tregon detaje të reja

Kufoma në Durrës, çfarë tregoi ekspertiza?

Policia e Durrësit ka dhënë detaje të reja për trupin e pajetë të seksit mashkull,...

Vrasje?

E rëndë, gjendet një trup i dekompozuar në det

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të diele në ujërat e Adriatikut....

Porti i Durrësit

Qeni antidrogë ‘fundos’ shoferin, zbulon 55 kg drogë

Policia Kufitare parandalon dhe godet një rast të tentativës për trafikim të lëndëve narkotike në...

Detajet

Nxirret nga plazhi në gjendje të rëndë, vdes i riu në Kavajë!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Plazhin e Spillesë, në Kavajë. Një 32-vjeçar është...

Detajet

Tritol parukerisë në Nikël të Krujës, arrestohet i dyshuari

Arrestohet autori i dyshuar i tritolvënies në një parukieri në fshatin Nikël të Krujës. Shpërthimi...

Mbrëmë...

Eksploziv parukerisë në Nikël, policia jep detajet

Një sasi eksplozivi i është vendosur një biznesi në fshatin Nikël në Krujë natën e...

Në hetim 5 pronarë biznesesh

Policia aksion në Himarë e Durrës, ‘zbarkon’ në plazhe

Operacioni “Plazh i lirë” për lirimin e plazheve publike ka vijuar sot në Himarë dhe...

Çfarë ndodhi?

Mbetën mes detit, shpëtohen 7 turistë të huaj në Durrës

Roja bregdetare në Durrës ka arritur të shpëtojë 7 turistë italianë. Turistët dhanë alarmin SOS...

Durrës

Abuzoi me legalizimet, dorëzohet nëndrejtori i Kadastrës

Vetëdorëzohet në Polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, pasi akuzohet se ishte pjesë e një...

Atak kardiak

Viktimë e temperaturave, humb jetën i moshuari

Një pushues ka ndërruar jetë në plazhin e Spilles. Viktima është Gjon Vuksani i moshës...