MENU
klinika
12 persona nën hetim

Merr frymë Vlora dhe Durrësi, çlirohen!

Duhen rreth 90 ditë për të 'shpetuar'

Aksi Fushë Krujë-Thumanë prej dy javësh në ‘kaos’

Drejtuesit e mjeteve që përshkojnë aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë po përballen prej më shumë se...

Digjet një kabinë pushimi

Shpërthejnë flakët në Gjirin e Lalzit!

Një kabinë pushimi që shërbente edhe si magazinë është djegur në Gjirin e Lalzit si...

Nisin hetimet

Futet për t’u larë, vdes pushuesi i moshuar në Spille

Një i moshuar ka ndërruar jetë sapo është futur në ujë në plazhin e Spillesë...

Operacioni

“Plazh i lirë”, policia liron 3500 m2 në Durrës, 7 të proceduar

Policia e Shtetit vijon operacionin “Plazh i lirë”, për zbatimin e detyrave të përcaktuara në...

Detaje

Betohet kryebashkiakja e Durrësit, konstituohet Këshilli i ri

Gjatë ditës së sotme është betuar edhe kryebashkiakja e re e Durrësit. Gjithashtu po sot...

Ngjarja në Durrës

Ekzekutohet në mes të qytetit 40-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në qytetin bregdetar të Durrësit. Një...

Durrës

Përplaset dhe merr flakë makina, brenda babai me 2 fëmijët

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në rrugën e Gjirit të Lalëzit....

Detaje

E blinduar nga policia, ç’po ndodh në Bashkinë Kavajë?

Edhe gjatë ditës së sotme kryebashkiaku i ri i Kavajës, Redjan Krali është paraqitur në...

50 mijë € gjobë biznesmenit

Si u kap krimineli i rrezikshëm

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë së Durrësit, pasi akuzohen për gjobëvënie. Uniformat...

Deklarata nga Porti i Durrësit

Masa të rrepta në kufi/ Veliu: Bashkëpunim me Italinë për…

Teksa ndodhet sot në Durrës, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka...

Ndryshohet brava e derës

Kryebashkiaku i ri i Kavajës hyn në zyrë

Kryebashkiaku i ri i Kavajës Redjan Krali është futur sot në ambientet e Bashkisë. Policia...