MENU
klinika
Votim unanim

KQZ shkarkon Agim Kajmakun

Aksident tragjik në Durrës

Makina përplas për vdekje një person me biçikletë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të fshatit Katulndi i...

Vrasja e biznesmenit në plazh

Kapet në Durrës vlonjati i rrezikshëm

Policia e Durrësit në bashkëpunim me Policinë e Tiranës vë në pranga një person me...

SMS-të hedhin dritë mbi hetimet

Krimi në Kavajë/ Zbërthehet telefoni i Dritanit dhe Bledarit

Kanë kaluar 20 dite nga vrasja e Dritan Haxhollit në Kavajë, dhe Prokuroria vijon ende...

"Ngjarja është pa autor"

Vdekja makabre e 25-vjeçarit në Durrës, Gjykata jep vendimin

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg me afat 20 ditë Ferdinant Torozin dhe detyrim...

3.4 mln euro të sekuestrua në portin e Durrësit

Krimet e Rënda kthejnë për hetim dosjen “Toyotat Yaris”

Gjykata për Krimet e Rënda kthen për hetime të mëtejshme dosjen në ngarkim të Agim...

“Po të kisha thënë të vërtetën, do përfundonin në burg”

Marsida Qatja thirret në prokurori

Thirret në prokurorine e Kavajës sërish Marsida Qatja, 30-vjeçarja në shtëpinë e së cilës mbeti...

I dyti peshkaqen në pak ditë

Kapet peshkaqeni 4.5 metra i gjatë dhe 450 kilogramë

Një tjetër peshkaqen është kapur në brigjet e Adriatikut. Siç shihet edhe në pamjet e...

Lejuan ndërtimet pa leje

Procedohen penalisht 3 punonjës policie në Kavajë

Tre punonjës policie në Kavaje janë proceduar penalisht pasi dyshohen se lejuan dhe favorizuan disa...

Dalin pamje...

Aksidenti horror në Durrës, kush është i riu që humbi jetën

I riu që shihni në foto është 25-vjeçari Ramazan Bata, i cili humbi jetën dje...

Aksioni për lirimin e hapësirave publike

Sako: Qytetarët meritojnë të lëvizin me dinjitet në rrugët tona

Bashkia e Durrësit ka ndërmarrë një aksion të gjerë për lirimin e hapësirave publike të...

68 mijë m2 tokë shtetërore

Pronat tek Kepi Rodonit, para gjykatës të arrestuarit

Dalin para Gjykatës së Durrësit 18 personat e arrestuar pak ditë më parë lidhur me tjetërsimin e...