MENU
klinika
"Nuk ishte përdhunim!"

Policia sqaron çfarë ndodhi me 8-vjeçaren

Iu refuzua mandati

PS kërkesë Gjykatës së Durrësit: Njihni kandidaten Sako!

Pas refuzimit të mandatit të Valbona Sakos për në krye të Bashkisë Durrës, PS i...

E rëndë në Durrës

Përdhunohet në shkollë një 8-vjeçare nga 5 djem

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Durrës, ku një vajzë e mitur 8-vjeçare është...

Detaje

Operacion antidrogë në Krujë, arrestohen 2 persona

Policia e Krujës informon se ka kryer një operacion antidrogë në fshatin Arrameras. Uniformat blu...

Nuk i konfirmon mandatin

Gjykata e Durrësit “refuzon” kandidaten e PS

Pas fitores në zgjedhjet e 30-qershorit, kandidatja e PS në Bashkinë Durrës, Valbona Sako ka...

Makina përplas kalimtarin

Përgjaken rrugët, tjetër aksident me vdekje në Golem

Këtë mëngjes raportohet për një tjetër aksident me pasojë vdekjen e një personi. Mësohet se...

Hetimi doganor

Bllokohen 184 mln lekë cigare kontrabandë në Durrës

Drejtoria e Hetimit Doganor sekuestroi në portin e Durrësit 2494 koli cigaresh, të cilat ishin...

Siguria në plazhe

Task-Forca “zbarkon” në vijën bregdetare të Durrësit

Grupi Task-Force i ngritur në prefekturën e Durrësit ka nisur sot inspektimin e të gjithë...

Njoftimi

Moti i keq/ OSHEE: Stuhia dëmtoi rrjetin në Krujë dhe Lezhë

OSHEE njofton se stuhia ka dëmtuar rrjetin në zonën e Krujës dhe në Lezhë. Në...

"Koka" e njohur e '97-ës

Arrestohet në Durrës trafikanti

Një 48-vjeçar, pjesë e grupit kriminal të Dritan Dishës, Agron Disha është arrestuar mesditën e...

Fluksi në portin e Durrësit

Pushuesit zbarkojnë në Shqipëri, mbi 12 mijë udhëtarë në 1 javë

Mbi 12 mijë udhëtarë kanë mbërritur në Durrës me tragete gjatë javës së parë të...

"Kasaphana" në Kavajë

Gjykata jep masën për të arrestuarit, shpëton njëri

Është mbajtur sot seanca te Gjykata e Kavajës për 5 të arrestuarit për vrasjen e...