MENU
klinika
Çfarë dyshohet?

E rëndë, gjendet një person i pajetë në Durrës

Aksident i rëndë

Vorë/ Përplasen tre makina, vdes 1 person

Një aksident i rëndë është shënuar gjatë ditës së sotme në Vorë. Tre makina janë...

Detajet

Durrës/ Hajdutët ‘shqyejnë’ bankomatin!

Policia e Durrësit informon se sot në qytetin bregdetar ka ndodhur një grabitje e një...

Dëmet

Vështirësitë e rrugës, banorët e Adriatikut ngrihen në revoltë

Gjendja e rrugës që lidh fshatin me supestradën Mamurras-Milot ngriti në protestë banorët e fshatit...

Firmoset peticioni

Shkrihet Gjykata, Kavaja kundër projektit

Pas thirrjes publike në rrjetet sociale nga Kryetari i Bashkisë së Kavajës, Isa Sakja për...

Peticioni për mosmbyllje

Shkrihet Gjykata e Kavajës, reagon ashpër kreu i bashkisë

Kreu i Bashkisë së Kavajës, Isa Sakja ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur...

Durrës

Vidhet Kisha Ortodokse, hajdutët marrin paratë e besimtarëve

Një ngjarje e paprecedentë është shënuar në Durrës, ku është vjedhur Kisha Ortodokse. Ngjarja ka...

Njoftimi i Policisë

Durrës/ Adoleshentja i jep fund jetës tragjikisht!

Një 14 vjeçare në fshatin Rrashbull në Durrës i ka dhënë fund jetës duke konsumuar...

Prezantohet projekti i ri

Si do të shndërrohet ‘Porto Romano’?

Kryeministri Edi Rama, ka prezantuar projektin e ri se si do të shndërrohet vendgrumbullimi i...

Ç'po ndodh?

FNSH e Shqiponja zbarkojnë në Krujë

Një megaoperacion antikanabis po zhvillohet në Krujë. Mësohet se 20 furgona dhe 100 forca policore...

"Vatër ndotjeje dhe turpi"

Rama prezanton projektin e përfunduar në Durrës

Kryeministri Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me postimin e një videoje që prezantonte...

Çfarë thonë arkeologët?

Durrës/ Gërmohet në histori, drejt banesave ilire

Gërmimet në qytetin e Durrësit vijojnë ende, dhe për arkeologët aty gjenden pasuri të mëdha...