MENU
klinika
E rëndë në Durrës

Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes 55-vjeçari

Plagoset këmbësorja

Aksident në Durrës, humb jetën drejtuesi i motorit

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur...

Niset me urgjencë drejt Tiranës

50-vjeçarja plagoset me armë zjarri në kokë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Durrësit. Një grua 50...

Detaje

AKU me “dorë të hekurt”, bllokon 27 ton mish në Durrës

AKU ka bllokuar në Durrës të tjera produkte të pasigurta, si edhe disa subjekte janë...

Super-operacioni, detajet e para

Policia bën “kërdinë” në Krujë, arreston 19 persona

Prangosen 19 persona për “Kultivimi i bimëve narkotike” dhe 7 të tjerë janë shpallur në...

AKU bllokon 142 ton produkte

“Lagështirë, minj të ngordhur e merimanga”

Një tjetër sasi e madhe produktesh në kushte skandaloze është bllokuar nga Autoriteti Kombëtar i...

Detaje

E rëndë në Durrës, mbytet fëmija 6-vjeçar

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Durrës. Një fëmijë 6-vjeçar ka...

Në Greqi, si një familiar...

Akuzat e PD/ Kajmaku: S’kam bërë asnjë krim!

Kryetari i Bashkisë së Vorës Agim Kajmaku, ka reaguar pasi Partia Demokratike ka akuzuar se...

Shqipëria, një nga 5 destinacionet

Katarjania, “Fateh Al Khair 4”, zbarkon në Durrës

Pas dy ditësh qëndrimi në Sarandë, porti i Durrësit hapi portat dhe mirëpriti pasditen e...

Ç'po ndodh?

Zjarr masiv në Fushë-Krujë, flakët rrezikojnë fabrikën e çimentos

Zjarret nuk kanë të ndaluar në vend. Një zjarr i përmasave të fuqishme ka rënë...

Detaje

Kthimi i emigrantëve, fluks në Portin e Durrësit

Në portin e Durrësit ka nisur prej disa ditësh të shtohet fluksi i emigrantëve shqiptarë...

Foto

Rrufetë “show” në Durrës, shndritin bregdetin

Një surprizë e papritur ka qenë mesnata e djeshme për pushuesit në qytetin e Durrësit....