MENU
klinika
Ngjarja në Kavajë

Si djemtë kërcënuan 14 vjeçaren për të kryer marrëdhënie seksuale

Detajet

Durrës/ 3 të arrestuar, dhunuan dhe i morën lekët qytetarit

Policia e Durrësit ka arrestuar tre persona, pasi dyshohet se kanë kanosur dhe i kanë...

Flasin familjarët

E rëndë në Shijak, 67-vjeçari vetëdigjet me benzinë

Një 67-vjeçar në Shijak është vetëdjegur me benzinë. Ngjarja ka ndodhur rreth një orë më...

Detajet

Durrës/ Qytetarët do të monitorojnë ndotjen e ajrit

Durrësi është një nga qytetet me një numër të lartë të të prekurve nga sëmundjet...

Detajet

Përdhunimi i 13-vjeçares/ Çfarë vendosi gjykata?

Masa “arrest me burg” është vendosur sot nga Gjykata e Durrësit për 7 adoleshentët të...

Deklaratat

Përdhunimi i të miturës/ Banorët e Kavajës: Nxënëse e shkëlqyer

Të shokuar nga ngjarja, prindërit e nxënësve të tjerë të shkollës 9-vjeçare “Rilindja” në Kavajë...

Detajet

Durrës/ Digjet apartamenti, 15 persona të asfiksuar

Një apartament në katin e shtatë të një pallati në Durrës është djegur plotësisht gjatë...

Burg për 7 adoleshentë

Kavajë/ Përdhunohet në grup 13 vjeçarja

Detaje të reja tronditëse janë zbuluar në lidhje me përdhunimin e një vajze 13-vjeçare, ndodhur...

Detajet

Durrës/ Mbeten në burg 3 të arrestuarit që u kapën me heroinë

Gjykata e Durrësit ka lënë në bur 3 nga 4 të arrestuarit që u kapën...

Durrës e Vlorë

Moti i keq/ Era e fortë ndërpret lundrimet

Për shkak të motit të keq dhe me erë që ka përfshirë qytetin e Vlorës...

Njoftimi

Priten erëra të fuqishme/ Portet detare të marrin masa

Drejtoria e Përgjithshme Detare paralajmëron erëra të fuqishme në bregdetin shqiptar, në datat 1, 2...

Operacioni

Goditet grupi kriminal në Durrës, arrestohen 4 persona

Operacioni i koduar ‘Vollga’, në Durrës ka goditur një grup kriminal që trafikonte drogëra të...