MENU
klinika
Zbardhet vrasja në Xhafzotaj të Shijakut

“Hajde tek ara e misrit se na vranë”

Plagoset i vëllai

Ngjarje e rëndë në Xhafzotaj, vritet me thikë 65-vjeçari

Një tjetër vrasje është regjistruar në Shijak, ku një person është vrarë dhe një tjetër...

"Murin e ngritur nga perandori Anastasi shyqyr që e zbuluam..."

‘Veliera’/ Shoqëria Civile kërkon transferimin në SPAK

Shoqëria civile e përfaqësuar nga Sazan Guri ka kërkuar që gjykata e Durrësit të shpallë...

Procedohen 2 pronarë shezlongesh

Zaptuan hapësirën publike në plazhet e Durrësit

Policia vijon kontrollet në plazhe, për evidentimin dhe ndëshkimin e personave që zaptojnë hapësirën publike...

Mosdeklarim dhe kontrabandë

Çfarë u sekuestrua sot në portin e Durrësit?

30000 paund, 78730 euro, 545 aparate celularë të markave të ndryshme, 2 kondicionerë, goma kamioni...

Tërmeti/ Hoqi kolonat e pallatit

Arrestohet pronari i lokalit ku humbën jetën 2 persona

Arrestohet pronari i “Bar Barons” në Durrës i cili kishte ndërhyrë në kolonat e pallatit...

Gjobiten 2 lokale në Durrës

Dasmë pa distancë mes të ftuarve në kohë COVID-19

Dy lokale janë gjobitur në Durrës me nga një milion lekë, pasi në kundërshtim me...

Kontrolle për muzikën dhe zbatimin e masave

Policia gjobit 10 subjekte te Shkëmbi i Kavajës

Mbyllja e lokaleve dhe zbatimi i masave anti-COVID ka bërë që policia e Durrësit gjatë...

Viktima e dytë më e re nga Covid-19 në Shqipëri

Rëndohet situata tek Infektivi, vdes 27-vjeçari

Regjistrohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në Spitalin Infektiv për ditën e sotme, ku pak...

E shtruar prej ditësh tek Infektivi

COVID nuk njeh moshë, i merr jetën farmacistes

Një tjetër pacient i infektuar me koronavirus ka ndërruar jetë në Spitalin Infektiv. Burime bëjnë...

I zhdukur prej 7 marsit

Gjendet i groposur në Shkup 35-vjeçari nga Kavaja

Në Maqedoninë e Veriut është gjetur i pajetë trupi i një personi që rezultonte i...