MENU
klinika
Çfarë ju sygjeron?

UDK njofton orarin e ri të shërbimit të klientit

Kufijtë për mallrat mbeten të hapur

Durrës mbërritën 50 kamionë nga Italia

Pezullimi i udhëtimeve nga toka ajri apo deti, vlen vetëm për qyetetarët, pasi mjetet që...

Çdo qytet në karantinë

Shqipëria e ‘boshatisur’

Në të gjitha qytetet e vendit tonë mbizotëron qetësia. Pas orës 13:00 së ditës së...

"Futen personat që..."

Dy persona të karantinuar në kavaleshencën e Durrësit

Ajo është kthyer në karantinë dhe është nën mbikëqyrjen e Ministrisë së Shëndetësisë. Eugena Tomini,...

Ndihma për qytetarët

2 raste me Covid-19 në Kavajë/ Ngrihen strukturat e posaçme

Bashkia e Kavajës ka nisur menjëherë zbatimin e urdhërit të qeverisë për tju ardhur në...

Punonjësit pa masa mbrojtëse

Masat për Covid-19/ Gjobitet një call-center dhe një lokal në Durrës

Policia e Durrësit ka ndëshkuar me gjobë administratorin e një call center-i dhe të një...

Armë, municione e drogë

Durrës/ 3 të rinj përfundojnë në pranga

Policia e Durresit ka goditur dy raste të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe...

Kufijtë e mbyllur për udhëtarët, jo për mallrat

7 kamionë nga Italia zbarkojnë në Durrës

Teksa pika kufitare e Muriqanit dhe e Vermoshit që na lidh me Malin e Zi...

Abuzimi me çmimet

Kontroll ‘blic’ në farmacitë e Durrësit, e pësojnë dy pronarë

Pas ankesave të shumta të qytetarëve për abuzimin me çmimet në situatën e krijuar nga...

I shërbeu 73-vjeçares që humbi jetën

Koronavirusi/Del pozitiv, mjeku në Durrës

Një prej personave të prekur nga koronavirusi është dhe mjeku i spitalit në Durrës që...

Thyen urdhërin dhe dolën në rrugë me makina

5 të shoqëruar në Durrës

Vendimit të qeverisë për të mos lejuar qarkullimin e automjeteve të transportit ndërurban dhe automjeteve...

Shoferët u nënshtrohen kontrolleve mjekësore

Vijnë nga Italia 54 kamionë mallrash në portin e Durrësit

Nga Italia në Shqipëri nëpërmjet porteve detare nga sot dhe në ditët në vijim, kanë...