MENU
klinika
Tmerr në Durrës

Plagosin rëndë 35-vjeçarin dhe e mbajnë disa kohë të mbyllur

Procesi pritet të jetë i gjatë dhe i vështirë

Restaurohet kalaja në Durrës: Kulla C u dëmtua nga tërmeti

Brenda dy vitesh kulla e dëmtuar në kalanë e Durrësit do të kthehet siç ishte...

Ja kush ikën dhe kush vjen!

Lëvizje në drejtorinë e policisë së Durrësit

Ndryshime në drejtorinë e policisë së Durrësit. Shefi i ri i policisë rrugore në qytetin...

Bizneset e banorët kundër

Pallati i Vipave në Durrës do të shembet me tritol

Pallati i Vipave në Durrës përfundimisht do të shembet me tirol. Pas më shumë se...

5 vjedhje në 20 ditë

Kërcënonte e vidhte kalimtarët, në pranga i riu në Durrës

Një 29-vjeçar i cili ishte shndërruar në “makthin” e qytetarëve në zonën e plazhit është...

Tragjike në Mamurras

Gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Mamurras, ku një 69-vjeçare është gjetur e djegur...

Procesi vijon pa ndërprerje

Përpunohen 7 anije tregtare në kalatat e portit të Durrësit

Autoriteti Portual Durrës bën të ditur sot se në kalatat portuale vijon pa ndërprerje procesi...

Një 66-vjeçar në pranga

Vazhdon operacioni kundër krimeve mjedisore në Durrës

Policia e Shtetit vijon operacionin kundër krimeve mjedisore, zaptimit të pronës publike në plazhe, ndotjes...

Arrestohet shoferi

Durrës, furgoni përplas për vdekje fëmijën e mitur

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një fëmije të mitur ka ndodhur sot...

Koronavirus bën të vetën në Durrës

Në një kohë tjetër do të ishte i mbushur me pushues…

Sot Durrësi në një kohë tjetër duhet të ishte i mbushur me pushues dhe qytetarë...

Identifikohet kush janë 3 rastet e reja

Durrësi ‘vatër e nxehtë’ e koronavirusit

Tre raste të reja janë konfirmuar këtë të dielë në Durrës duke e çuar në...

Nga Kavaja, Fieri e Berati respektojnë protokollin

Besimtarët myslimanë festojnë sot Fiter Bajramin, falen në xhami

Pas 30 ditësh agjërimi besimtarët myslimanë në mbarë vendin festojnë sot Fiter Bajramin, festën që...