MENU
klinika
Si rezulton?

Virusi/ Porti i Durrësit kalon në filtër kinezin

Arratiset fill pas krimit

Krim ne familje në Durrës, vret gruan në sy të fëmijëve

Një krim i rëndë në familje ka tronditur Durrësin, ku një 45-vjeçar ka vrarë me...

"Fajtor pronarët..."

Durrës/ Rama sqaron vonimin e rindërtimit të pallateve

 Kryeministri Edi Rama ka qenë ditën e sotme në Durrës, në një pallat që po...

Zbardhet dënimi për secilin

Përdhunuan 13-vjeçaren, gjykata burgos adoleshentët

Gjykata e Kavajës ka dhënë vendimin për shtatë adoleshentët, që përdhunuan në grup nxënësen 13-vjeçaren....

Rrezikonin të mbyteshin...

Roja bregdetare në Durrës shpëton 18 klandestinë

Roja bregdetare në Durrës ka shpëtuar 18 klandestinë mëngjesin e sotëm. Klandestinët sirianë, marokenë dhe...

Basha: Ka nisur dimri ekonomik

Shkozet/ “Asnjë masë në ndihmë të biznesit, pas tërmetit”

Pas takimit me banorë të Shkozetit, të prekur nga tërmeti i 26 nëntorit, kryedemokrati Lulzim...

Shpërthim me eksploziv lokalit

Tronditet zona e Plazhit në Durrës

Një shpërthim eksplozivi ka tronditur sot zonën e plazhit në Durrës. Mësohet se ngjarja ka...

Ja çfarë u vendos

Gjykata jep masat e sigurisë për 18 të arrestuarit pas tërmetit

Është zhvilluar sot në Gjykatën e Apelit Kavajë seanca gjyqësore për shqyrtimin e masës së...

Dogana çon në Prokurori subjektin

“Natyral Gaz” shmangu pagesën e akcizës së gazit

Strukturat doganore kanë referuar pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, veprën penale “Fshehje e të...

Qytetarët i kthehen normalitetit

Tërmeti/ Durrësi dhe Lezha zgjohen të zbrazëta

Tërmeti i mbrëmjes së djeshme frikësoi qytetarët e Durrësit duke bërë që mëngjesin e sotëm...

Arrestohen administratori dhe inxhinieri i firmës së ndërtimit

Bie nga pallati, humb jetën 62 vjeçari

Mbrëmjen e kaluar humbi jetën roja 62 vjeçar i një pallati, teksa ra aksidentalisht nga...

tërhiqet nga kërkesa për ndryshimin e masës

Agim Kajmaku bën “kthesën e papritur” nga arratia

Ish-kreu i Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku, ka bërë një tjetër lëvizje të papritur nga...