MENU
klinika
Detajet e projektit

Ujësjellësi në Rrogozhinë, gati vitin e ardhshëm

U nxor në breg nga peshkarexhat

E rëndë/ Gjendet një trup i pajetë në Durrës

Një trup i pajetë është gjetur këtë mëngjes në plazhin e Durrësit. Mësohet se kufoma...

'Pushton' tokat bujqësore

Ishmi del nga shtrati, përmbyt fshatrat

Për shkak të rreshjeve të shiut gjatë 24 orëve të shuara lumi Ishëm ka dalë...

Në spitalin e Traumës

Atentati në Shkozet/ Ndërron jetë shoferi i prokurorit Ndoja

Ndërron jetë në spitalin e Traumës, Andi Maloku, shoferi i prokurorit Arjan Ndoja, gjashtë ditë...

Problemet me motin

Vlorë-Brindisi/ Pezullohet sërish lundrimi

Era e fortë, dallgët e larta dhe forca e detit të trazuar nga era ka...

Atentati ndaj prokurorit

‘Dara’ i Fushë Krujës/ Sot para gjykatës Redjan Rraja

Sot në orën 14:00, do të jepet masa e sigurisë për Redjan Rrajën, 34-vjeçarin nga...

“Dosja e Skerdilajd Konomit dhe dosjet e vjedhura në Prokurori”

Thasë me dokumente në makinën e prokurorit

Burime brenda Policisë së Shtetit, i thanë Top Channel se në bagazhin e makinës ku...

Atentati ndaj prokurorit

5 qytete – Policia, kontrolle të rrepta në çdo banesë

Në kuadër të hetimeve për atentatin ndaj makinës në të cilën udhëtonte prokurori i Prokurorisë...

Moti i keq

Probleme edhe në Durrës, dy tragete nuk mbërrijnë

Për shkak të motit të keq dy tragetet e linjës Bari- Durrës nuk kanë mbërritur...

Bllokohen rrugët

Durrësi “noton” në ujë

Moti i keq shkakton probleme edhe në Durrës, ku janë përmbytur disa zona të qytetit....

Reshje të dendura

Shirat përmbytin jugun, pezullohen lundrimet

Trageti i linjës Vlorë-Brindisi nuk do të jetë sërish në kalatë sot, pasi për shkak...

Çfarë pritet nga Rama?

Shkarkohet Kajmaku, Vora kërkon zgjedhje të reja

Tri ditë pas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve që shkarkoi kryetarin e bashkisë së...