MENU
klinika
Dalin pamje...

Aksidenti horror në Durrës, kush është i riu që humbi jetën

Aksioni për lirimin e hapësirave publike

Sako: Qytetarët meritojnë të lëvizin me dinjitet në rrugët tona

Bashkia e Durrësit ka ndërmarrë një aksion të gjerë për lirimin e hapësirave publike të...

68 mijë m2 tokë shtetërore

Pronat tek Kepi Rodonit, para gjykatës të arrestuarit

Dalin para Gjykatës së Durrësit 18 personat e arrestuar pak ditë më parë lidhur me tjetërsimin e...

Detajet

Përgjaken rrugët/ tjetër aksident në Durrës, humb jetën 40-vjeçari

Përgjakën rrugën e vendit. Një tjetër person është përplasur për vdekje mbrëmjen e sotme në...

Në pranga një person

Aksidentohet tek Ura e Dajlanit/ Humb jetën shpërndarësi i picave

Një aksident tragjik ka ndodhur në Durrës, ku i vdekur ka mbetur një person një...

Ja ku ishte epiqendra!

Rikthehen lëkundjet sizmike, Durrësi ‘shkundet’ sërish

Lëkundje të reja tërmeti janë ndjerë ditën e sotme në vend. Sipas IGJEUM, lëkundja e...

Nga vartësi i Bushatit tek...

Emërohet drejtori i ri i Autoritetit Portual Durrës

Emërohet drejtori i ri i Autoritetit Portual Durrës. Pas dorëheqjes dy ditë më parë të...

Bregdeti pushtohet nga...

Pamje të pazakonta nga Porti i Durrësit

Mjegulla e dendur ka përfshirë sot në orët e para të ditës gjirin detar të...

Durrës

Drogë dhe armë kontrabandë, policia ‘mbërthen’ portin

Policia po ndërmerr një aksion ‘blic’ në portin e Durrësit për lëndë narkotike dhe armë....

Abuzim me pronat

‘Furtunë’ në Kadastrën e Durrësit, 17 punonjës në polici

Shoqërohen në polici 17 punonjës të Kadastrës së Durrësit. Mësohet se punonjësit po merren në...

Emri/ Ja çfarë thotë policia

Gjendet i pajetë në banesë një person në Durrës

Një person është gjetur pa shenja jete në një apartament në lagjen numër 16 në...

Durrës

U akuzua për 30 Qershorin/ Dorëhiqet kryetarja e Gjykatës

Joana Qeleshi është dorëhequr sot nga posti i kryetares së Gjykatës së Durrësit, detyrë të...