MENU
klinika
18 zona nga 5 qytete

Rindërtimi/ Dalin hartat e zonave që prek projekti

"Fusni të bashkisë, paguajini dyfish"

Rama inspekton punimet, ironi me të rinjtë e papunë

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në zonën e Plazhit në Durrës, ku ka inspektuar...

U arreestuan në flagrancë

‘Furnizonin’ Durrësin me kokainë, babë e bir në pranga

Babë e bir kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për shpërndarje...

1 km larg resortit “Golden”

Vrasja e Jan Prengës/ Policia gjen prova të reja

Policia vijon kërkimet për gjetjen e trupit të pajetë të Jan Prengës, i cili u...

Pasi kaloi vettingun

ONM “përplaset” me KPK për prokuroren Anita Jella

Të huajt sërish kundër një vendimi pozitiv të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit. Kësaj radhe...

Verifikohen automjetet nëse janë të vjedhura ose jo

OFL ndalon 6 automjete të blinduara në Shijak dhe Durrës

Operacioni Forca e Ligjit ka ndaluar 6 automjete të blinduara në Shijak dhe në Durrës....

Gjykim apo hetime të mëtejshme

Gjykata vendos sot për çështjen ‘Kajmaku’

Sot do të zhvillohet në orën 10:30 seanca në Gjykatën e Tiranës për çështjen e...

Banorët janë pa zgjidhje

Tërmeti/ 60 familje të pallatit 13-katësh mbeten të pastrehë

Prej gati tre muajsh 60 familje të një pallati 13 katësh në Durrës kanë mbajtur...

Detajet dhe gjurmët e autorit

Durrës/ Grabitet pika e dhënies së kredisë

Grabitje në mes të ditës në Durrës. Mësohet se një pikë dhëniesh kredie në qytetin...

Ja lidhja me prokurorin Arjan Ndoji

OFL i bllokon automjetin e blinduar ‘Rrumit’ të Sukthit

Bllokohet automjeti i Aleksandër Lahos, i njohur ndryshe si ‘Rrumi’. Mjeti i blinduar i ‘të...

Shuma marramendëse e lekëve të sekuestruara

OFL ‘fundos’ biznesmenin në Durrës

Pasi i kërkuan që të plotësonte formularin e deklarimit të pasurisë, OFL i ka bllokuar...

Iu ndalohet dalja jashtë shtetit

Fshehën ngjarjet kriminale, pezullohen 7 policë

SHÇBA pas një hetimi disa mujor ka pezulluar 7 policë të cilët kishin shpërdoruar detyrë....