MENU
klinika
Detaje

Vritet një person në Kavajë, plagoset efektivi i policisë

Plas sherri

Sherr dhe përplasje fizike në Durrës për ndarjen e posteve

Lufta për pushtet i ka ndarë socialistët durrsakë në dy kampe. Mbledhjet e degës së...

"Nuk po luan mirë"

Rama mesazh të koduar prokurorit të Durrësit

Kryeministri Edi Rama ka folur për rezultatet e Reformës në Drejtësi, duke u shprehur se...

Detaje

Kokainë nga Ekuadori, burg për oficerin e Portit të Durrësit

Gjykata e Apelit për Krime të Rënda ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest...

Apel Prokurorisë

Dosja e Kadastrës në Durrës, KLP: Po ndjekim rastin

Këshilli i Lartë i Prokurorisë thotë se po ndjek rastin e dënimit të Kreut të...

"Nuk shpëton!"

Rama paralajmëron prokurorin e Durrësit

Kryeministri Edi Rama ka folur sërish për prokurorin e Durrësit, Arian Ndoja, për të cilin...

Epiqendra

Një tjetër tërmet shkund vendin

Rikthehet frika nga tërmetet në Shqipëri. Mësohet se një tjetër lëkundje është regjistruar ditën e...

U arrestua për "Shpërdorim detyre"

Gjykata lë në burg ish-kreun e Kadastrës Durrës

Gjykata e Durrësit la sot me masë sigurie “arrest me burg” ish-drejtorin e Kadastrës në...

Të tjerë të plagosur

Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës, vdes 19-vjeçari

Një 19-vjeçar me iniciale K. H., ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së dy...

Italia në ndihmë të Shqipërisë

Tërmeti/ Kamionë të mëdhenj mbërrijnë në Durrës

Italia i është bashkuar vendeve të Bashkimit Evropian që i kanë ofruar Shqipërisë ndihma, pas...

Policia nxjerr detajet

Tronditet Fushë Kruja, shpërthim eksploziv në një banesë

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në oborrin e një banese në Fushë-Krujë. Sipas...

Arrestimi i Liridon Pulës

Emërohet kreu i ri i Kadastrës në Durrës

Arjan Cengu është drejtori i ri i Kadastrës shtetërore në qytetin bregdetar të Durrësit. Cengu...