MENU
klinika
50 mijë € gjobë biznesmenit

Si u kap krimineli i rrezikshëm

Deklarata nga Porti i Durrësit

Masa të rrepta në kufi/ Veliu: Bashkëpunim me Italinë për…

Teksa ndodhet sot në Durrës, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka...

Ndryshohet brava e derës

Kryebashkiaku i ri i Kavajës hyn në zyrë

Kryebashkiaku i ri i Kavajës Redjan Krali është futur sot në ambientet e Bashkisë. Policia...

Vendimi

Apeli pushon çështjen, Valbona Sako kryebashkiake në Durrës

Çështja për rastin e konfirmimit në detyrë të kandidates socialiste për Bashkinë Durrës, Valbona Sako...

Isa Sakja: S'e liroi zyrën!

FNSH ‘zbarkon’ në Kavajë, rrethon Bashkinë

Bashkinë e Kavajës gjatë ditës së sotme po e shoqërojnë tensionet. Godina e bashkisë është...

Ç'pritet të ndodhë?

Betohet sot kryebashkiaku i Kavajës, PD paralajmëron protestë

Paraditen e sotme rreth orës 10:00 konstituohet këshilli i Ri i Bashkisë së Kavajës dhe...

Kavajë

PD: Nesër të gjithë para bashkisë, kundër farsës zgjedhore

Ditën e nesërme rreth orës 10:00 është parashikuar të organizohet mbledhja dhe konstituimi i Këshillit...

Çfarë ndodhi?

Kërcënoi turistin, Ardi Veliu pezullon policin në Durrës

Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka pezulluar nga detyra punonjësin e Policisë së...

Detaje

Tragjike në Durrës, humbin jetën dy pushues

Ditë tragjike kjo e sotmja për qytetin bregdetar të Durrësit. Dy pushues kanë humbur jetën...

Vizita e kryeministrit

Durrës/ Terminali i kroçerave do të bëjë ndryshim historik

Nisin punimet për thellimin e basenit dhe kanalit hyrës në Portin e Durrësit, që do...

Durrës

Rrezikohen pushuesit/ Policia kufitare bllokon motorët e ujit

Policia kufitare e Durrësit ka bllokuar dy motorrë uji sepse rrezikonin jetën e plazhistëve, duke...

Vdes 1 person

Shpërthen transformatori në Tiranë-Durrës

Në rrugën Tiranë-Durrës ka shpërthyer një transformator. Si pasojë e shpërthimit janë plagosur 2 persona...