MENU
klinika
Detajet

Kapet në Durrës 23-vjeçari, i akuzuar për vrasje në Angli

Detajet dhe viktima

Ngjarje e rëndë, aksidentohen dy motrat me fëmijët

Një ngjarje e rëndë është raportuar në autostradën e Tiranë-Durrës, ku një automjet tip fuoristradë...

Vendimi

Vrau fqinjin në Durrës, gjykata lë në burg autorin

Gjykata e Durrësit vendosi masë arrest me burg për Ndue Zefin, vrasësin e fqinjit në...

Detajet

Ekzekutoi fqinjin, 38-vjeçari dorëzohet në polici

Autori i vrasjes së Martin Ndrecës, 45 vjeç,  është dorëzuar në policinë e Shkodrës.Autori 38-vjeçar,...

Detajet

Durrës, mjekët në protestë për kolegun e dhunuar

Mjekët e Spitalit të Durrësit kanë dalë në protestë për dhunën e ushtruar ndaj kolegut...

Tmerri për pasagjerët

Avaria e tragetit Bari-Durrës, ankorohet me 12 orë vonesë

12 orë vonesë, por trageti i linjës Bari-Durrës ka mbërritur më në fund në destinacion....

EMRI

Aksidenti në Fushë Krujë, ndërron jetë një nga të rinjtë

Mëngjesin e sotëm u raportua për një aksident në aksin Fushë Krujë-Krujë, ku u plagosën...

Ekzekutim me 5 plumba

U gjet i vrarë në makinë, si ndodhi vrasja në Durrës?

Një krim i rëndë në Durrës tronditi qytetin që në orët e para të mëngjesit....

Detajet e para

E rëndë në Durrës, gjendet i vrarë në makinë një person

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar orët e para të mëngjesit të sotëm. Një...

Detajet

Aksident në Fushë Krujë, tre të rinj në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Krujë-Fushë Krujë. Si...

Probleme në disa zona

Era e fortë penalizon Fushë-Krujën: Pa drita!

Disa zona të Fushë-Krujës kanë mbetur pa energji elektrike si pasojë e dëmeve në rrjetin...

Detajet

“Veliera”/ Bashkia Durrësit fiton ndaj shoqërisë civile

Bashkia e Durrësit ka fituar përballë shoqërisë civile për projektin ‘Veliera’. Gjykata Administrative e Apelit...