MENU
klinika
Detajet

Nxirret nga plazhi në gjendje të rëndë, vdes i riu në Kavajë!

Detajet

Tritol parukerisë në Nikël të Krujës, arrestohet i dyshuari

Arrestohet autori i dyshuar i tritolvënies në një parukieri në fshatin Nikël të Krujës. Shpërthimi...

Mbrëmë...

Eksploziv parukerisë në Nikël, policia jep detajet

Një sasi eksplozivi i është vendosur një biznesi në fshatin Nikël në Krujë natën e...

Në hetim 5 pronarë biznesesh

Policia aksion në Himarë e Durrës, ‘zbarkon’ në plazhe

Operacioni “Plazh i lirë” për lirimin e plazheve publike ka vijuar sot në Himarë dhe...

Çfarë ndodhi?

Mbetën mes detit, shpëtohen 7 turistë të huaj në Durrës

Roja bregdetare në Durrës ka arritur të shpëtojë 7 turistë italianë. Turistët dhanë alarmin SOS...

Durrës

Abuzoi me legalizimet, dorëzohet nëndrejtori i Kadastrës

Vetëdorëzohet në Polici nëndrejtori i Kadastrës së Durrësit, pasi akuzohet se ishte pjesë e një...

Atak kardiak

Viktimë e temperaturave, humb jetën i moshuari

Një pushues ka ndërruar jetë në plazhin e Spilles. Viktima është Gjon Vuksani i moshës...

Sekuestrohen 1000 çadra e shezlongë

Policia “zbarkon” në Durrës, liron 6000 m2 plazh

Policia e Durrësit në bashkëpunimin me Task-Forcën e ngritur nga Prefekti i Qarkut Durrës kanë...

Fluksi

‘Nami’ në Portin e Durrësit, mijëra emigrantë kthehen sot në atdhe

Një numër i madh emigrantësh i janë drejtuar këtë fundjavë Shqipërisë, duke krijuar një fluks...

Detajet

Armë e municione drejt Italisë, kapen 2 trafikantët në Durrës!

Policia kufitare ka goditur një rast të trafikimit të armëve dhe municioneve në Portin e...

Nën hetim 2 biznesmenë

Lirohen 1000 m2 plazh në Spille e Qerret

Policia e Shtetit vijon aksionin përgjatë gjithë vijës bregdetare shqiptare, duke penalizuar e ndëshkuar të...

2 në kërkim

Abuzime me legalizimet, ndalohet zyrtari i Kadastrës

Zbulohet një skemë abuzive e legalizimeve në Durrës, ku të implikuar janë disa zyrtarë. Burime...