MENU
klinika
"Hetimi me vonesë i kësaj çështje, kriminale"

Ngjarja e Elbasanit/ Presidenti Meta drejton gishtin nga SPAK

Elbasan

Policia pranë shtabit elektoral të PD, Bardhi: Shkoni te bandat!

Forcat e Policisë kanë ushtruar sot kontroll në makinat e PD pranë shtabit elektoral të...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit në Elbasan

Kush është “Kel Çami”, krahu i djathtë i Suel Çelës?

Në lidhje me përplasjen me armë të ndodhur dy ditë më parë në Elbasan, është...

Ja gjendja e të plagosurve dje në Elbasan

Dhëndri i viktimës në gjendje të rëndë, efektivja i nënshtrohet…

Një ditë pas ngjarjes së rëndë dje në Elbasan ku mbeti i vrarë mjeku 56-vjeçar...

Tre ditë nga zgjedhjet/ Njoftimi i KQZ-së

Nis shpërndarja e materialeve zgjedhore në disa qarqe

Ka nisur sot shpërndarja e materialeve zgjedhore për zgjedhjet e 25 prillit. Zëdhënësja e KQZ-së...

Krimi elektoral në Elbasan

27 të shoqëruar për vrasjen e Pjerin Xhuvanit

Një vrasje që dyshohet të ketë motive politike dhe që mund të konsiderohet tashmë një...

Nga dhëndri i Pjerin Xhuvanit te efektivja 26-vjeçare

Zbardhen identitetet e të plagosurve në Elbasan

Është zbardhur identiteti i katër personave të plagosur në ngjarjen e rëndë që ndodhi sot...

"Atentati dyshohet i parapërgatitur"

Detaje mbi vrasjen e Pjerin Xhuvanit: Viktima bënte…

Një vrasje me armë zjarri e ndodhur në lagjen “5 Maji” në Elbasan, ka tronditur...

Dyshimet e para për vrasjen!

Ekzekutohet me armë zjarri mjeku Pjerin Xhuvani!

Një ngjarja e rëndë ka tronditur Elbasanin, tre dite para zgjedhjeve, ku një mjek është...

"Partia e profesore Monikës, hataja më e madhe"

Rama sulmon opozitën nga Elbasani: PD vjen vërdallë si…

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar opozitën, duke e cilësuar PD-në si aeroplan pa bisht, ndërsa...

Kamerat zbulojnë lëvizjet e autorëve

I vihet flaka dy mjeteve të biznesmenit në Elbasan

Dy makinave në pronësi të një personi i është vënë flaka gjatë orëve të para...

"Faleminderit atyre që lanë drejtimin LSI-së për të mbështetur PS dhe Edi Ramën"

Balla takim me banorët në Cërrik

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla, zhvilloi një takim me...