MENU
klinika
"Faleminderit atyre që lanë drejtimin LSI-së për të mbështetur PS dhe Edi Ramën"

Balla takim me banorët në Cërrik

Edhe 9 ditë nga zgjedhjet

Ambasadori italian ‘zbarkon’ në Prefekturën dhe Policinë…

Kur na ndajnë edhe 9 ditë nga mbyllja e fushatës elektorale për zgjedhjet parlamentare të...

“Unë nuk e dua pushtetin për veten time”

Rama në Gramsh: Jam këtu për të dhënë mishin dhe…

Kryeministri Edi Rama teksa ka zhvilluar një takim elektoral me të rinjtë në Gramsh thotë...

Librazhd

Balla: Në kohëra të vështira kemi nevojë për një lider të fortë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Elbasanin, Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e...

Takime me drejtuesit politik të forcave politike

Pas Yuri Kim në Elbasan shkon edhe ambasadori britanik

Pas ambasadores amerikane, Yuri Kim në Elbasan ka shkuar edhe diplomati britanik, Duncan Norman. Ambasadori...

“Ndihem i kërcënuar për jetën”

Hetoi dosjen për Çapjat, merret në mbrojtje prokurori Ridvan Sukaj

Miratohet mbrojtja për prokurorin e dosjes së Çapjave. Raportohet  se prokurori Ridvan Sukaj është marrë...

"Lulzim mos guxo të pengosh punën e nisur"

Balla inspekton rikonstruksionin e rrugëve në Elbasan

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Elbasanin, Taulant Balla së bashku me kryetarin e Bashkisë,...

“PD nuk ka vënë një gozhdë në Librazhd”

Balla: Kjo zonë nuk ka marrë asnjëherë kaq shumë investime

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka zhvilluar një takim elektoral me...

Vazhdon puna për kapjen e…

Operacioni ku u arrestua Ardian Çapja, në pranga një tjetër person

Policia e Shtetit informon se kanë arrestuar një tjetër shtetas, në kuadër të operacionit të...

Vrasja e babë e bir në Elbasan

Në pranga Ardian Çapja, shpallet në kërkim një tjetër

Policia e Elbasanit informon se ka arrestuar Ardian Çapjan dhe shpallur në kërkim Florenc Çapjan,...

I shtruar prej ditësh te Infektivi

21-vjeçari humb betejën me koronavirusin

Një 21-vjeçar nga fshati Polis i Librazhit ka humbur betejën me koronavirusin. Emiljano Tola, student...

"Votoni njerëzit që e duan këtë vend"

Balla: Nesër nis vaksinimi masiv në Elbasan

Drejtuesi politik i PS për Qarkun e Elbasanit Taulant Balla, teksa ka zhvilluar një takim...