MENU
klinika
Ngjarja e rëndë në Elbasan

Flet motra e 52-vjeçares që vrau veten: Para se të hidhej…

"Atë e mori në qafë motra e vet"

Vjehrra e 52-vjeçares që vrau veten: Nuk e shaj, ka qenë e mirë

Vjehrra e Fatbardha Likramës ka folur për emisionin “Me Zemër të Hapur” një ditë pasi...

Në gjyq Suel Çela dhe miku i tij

Gjykata e Lartë rihap çështjen e 9 viteve më parë

Gjykata e Lartë ka kthyer për rigjykim çështjen penale në ngarkim të Suel Çelës, i...

Flet motra e Fatbardha Likramës

“E kanë rrahur deri sa i ka rënë të fikët!”

Fatbardha Likrama, nënë e tre fëmijëve, tentoi t’i shpëtojë dhunës së bashkëshortit, duke u larguar...

Mori urdhër mbrojtje 2 netë më parë!

U hodh nga pallati për t’i shpëtuar dhunës, 52-vjeçarja vdes në spital

Viktima Fatbardha Likrama, e cila i dha fund jetës mesditën e sotme pasi nuk duroi...

Dyshimet e para mbi shkakun e zjarrit

Makina u dogj brenda Tunelit të Kërrabës, policia jep detajet

Policia e Tiranës ka dalë në një njoftim zyrtar për makinën që u përfshi nga...

Familja nuk pranonte lidhjen e tyre

Dy të miturit nga Elbasani largohen nga banesa pa gjurmë

Prej ditës së premtes dy fëmijë të moshës 15 vjeç, djalë dhe vajzë, nxënës në...

llokohet qarkullimi

Merr flakë automjeti në tunelin e Kërrabës

Një mjet ka marrë flakë në lëvizje në rrugën Tiranë-Elbasan. Ngjarja ndodhi pak minuta më...

INSTAT publikon të dhënat

Covid-19 ul jetëgjatësinë; kryesisht në dy qytete

Covid-19 si kudo në Europë i ndikoi negativisht normat e jetëgjatësie, por në Shqipëri, virusi...

Kushtet, trajtimin shëndetësor e cilësinë e ushqimit

Raporti i Avokatit të Popullit: Situata në burgje, me probleme!

Situata në burgjet shqiptare vazhdon të mbartë problematika të mëdha për sa u përket kushteve...

Pritet të zbardhen vrasjet e bujshme

Nuredin Dumani bëhet bashkëpunëtor i drejtësisë

Dy persona të përfshirë në ngjarje të renda kriminale janë bërë bashkëpunëtor të drejtësisë. Sipas...

Çfarë fshihet pas arrestimit të tij

“FBI” shqiptare merr në pyetje Nuredin Dumanin

Panorama.al ka mësuar të tjera detaje që fshihen pas arrestimit të Nuredin Dumanit. Korrespondenti i...