MENU
klinika
Detajet e para për ngjarjen e rëndë

E zë pompa e betonit, humb jetën punëtori

Mblidhet Asambleja Socialiste e Gramshit

Balla: Opozita Meta-Basha kërkon alibi për humbjen e radhës

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla mori pjesë në mbledhjen e Asamblesë Socialiste...

Specialist armësh në uzinën e Mjekësit

Zbulohet e kaluara e 71-vjeçarit të ekzekutuar nga RENEA

Qyteti i Elbasanit ka qënë për 5 orë rresht nën terrorin e një 71-vjeçari i...

Shifra rekord nga Elbasani

17 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit

Rekord shifrash në Elbasan me koronavirus. Ditën e sotme u raportuan 17 raste të reja,...

1.6 deri në 2 ballë

Pas tërmetit në Belsh, gjatë natës regjistrohen lëkundje të tjera

Lëkundjet tërmeti janë ndjerë edhe gjatë natës së djeshme në qarkun e Elbasanit me epiqendër...

Shpërthim e të shtëna, ndërhyn RENEA

Pas 5 orësh rezistencë, ekzekutohet 71-vjeçari në Elbasan

Pas 5 orësh negociata me 71-vjeçarin Lefter Zhidru në Elbasan që të dorëzohet pas terrorit...

2 të plagosur

Elbasan, qëllohet me armë zjarri ndaj policisë

E rëndë në Elbasan, qëllohet me armë zjarri ndaj policisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen...

I bie infarkt teksa pinte kafen e mëngjesit

Humb jetën një person në Elbasan

Një person ka gjetur vdekjen në një lokal në qytetin e Elbasanit mëngjesin e sotëm....

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë

Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA kanë vazhduar aksionin me qëllim parandalimin e veprave kriminale...

Balla flet i prerë nga Belshi

“Hapja e listave është tashmë një fakt”

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka qenë i pranishën ditën e sotme...

Pamjet nga vendi i ngjarjes

Aksident i shumëfisht në Elbasan, përplasen 3 makina

Tri automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Elbasan-Ish Metalurgjiku. Burime zyrtare konfirmuan...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar për Rinasin

Ekzekutohet me armë zjarri në Elbasan vëllai i Talo Çelës

Bujar Çela, vëllai i Talo Çelës është ekzekutuar me armë zjarri në orët e para...