MENU
klinika
Nuk dihen shkaqet

Elbasan/ Zjarr në pjesën kodrinore të Krastës

Shkaku, shpejtësia tej normave

Aksident në dalje të Tunelit të Elbasanit/ 2 vajza humbin jetën, 2 në gjendje të rëndë!

Një aksident tragjik është shënuar mbrëmjen e sotme në dalje të tunelit të Elbasanit, ku...

Dy punonjëse të bankës dhe një e bashkisë

3 të prekur me COVID-19 në Elbasan

Dy punonjëse të një banke dhe një punonjëse e bashkisë janë infektuar në Elbasan me...

Degjeneron sherri

E godet me gurë dhe e lë të vdekur. Policia kap autorin

Degjeneron sherri mes dy personash dhe njeri prej tyre mbetet i vdekur. Policia e Elbasanit...

Video

Zjarri shkrumbon kurorën me ullishta pranë qendrës spitalore te Elbasanit

Zjarr shkrumbon me qindra ullinj shekullor në kurorën e gjelbër të Elbasanit. Mësohet se zjarri...

Balla, pjesë e ceremonisë

Përkujtohet 111-vjetori i mbajtjes së Kongresit të Elbasanit

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla ka marrë pjesë në ceremoninë e përkujtimit...

Elbasan

I shtruar në repartin Infektiv, vdes 64-vjeçari me Covid-19

Një 64 vjeçar me Covid-19 ka ndërruar jetë pak më parë në repartin Infektiv të...

Elbasan/ Ja akuzat që rëndojnë mbi to

Policia aksion, 4 të arrestuar dhe 3 nën hetim brenda 24 orëve

Policia e Elbasanit ka arrestuar katër persona dhe proceduar penalisht tre të tjerë, gjatë 24...

Emri/ Detajet nga ngjarja në Rrogozhinë

Si i shpëtoi plumbave i riu, shpallet në kërkim autori

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja e djeshme në Rrogozhinë, ku një 33-vjeçar...

9 të infektuar në 24 orët e fundit

Shtohen rastet me Covid 19 në Elbasan

Rriten rastet me Covid 19 në qytetin e Elbasanit. Në vetëm 24 orët e fundit...

Elbasan/ Të prekur në spital e institucione

Shtim i rasteve me COVID, humb jetën biznesmeni

Në Qarkun e Elbasanit gjatë ditëve të fundit janë shtuar së tepërmi rastet e personave...

Iinfektohet kryeinfermierja

COVID-19 hyn në spitalin psikiatrik në Elbasan

Koronavirusi hyn dhe në ambientet e spitalit psikiatrik në Elbasan, “Sadik Dinçi”. Kryeinfermierja ka rezultuar...