MENU
klinika
Situata e 24 orëve të fundit

Reshjet mbyllin dy shkolla në Elbasan

Si paraqitet gjendja e tij?

Infektohet me koronavirus kryebashkiaku i Cërrikut

Kryebashkiaku i Cërrikut, Andis Salla, ka zbuluar përmes një postimi në rrjetet sociale se është...

Policia niset drejt vendngjarjes

Të shtëna me armë zjarri në qytetin e Elbasanit

Të shtëna me armë janë shënuar pasditen e sotme në Elbasan. Nga burimet paraprake bëhet...

Aksidenti me një viktimë dhe disa të plagosur në Elbasan

Arrestohet 29-vjeçarja që drejtonte makinën “Volkswagen”

Elbasan – 29-vjeçarja K.Sh është arrestuar nga policia e Elbasanit pas përfshirjes në aksidentin e...

Aksidenti i rëndë në Elbasan

Fugoni me pasagjerë përplaset me makinën

Dy automjete janë përfshirë në aksident në aksin Elbasan-Metalurgji. Dyaksiddntshohet që të plagosur kanë mbetur...

Sheshet të zbrazura

Elbasani pret vitin me… “stuhi”!

Elbasani mirëpret vitin 2021 këtë vit pa qytetarë në shesh. Spektaklin e fishekzjarreve qytetarët e...

"Zeruam rentën minerare për tre vite"

Balla dhe Denaj në uzinat e përpunimit të kromit në Elbasan

350 punonjës të dy uzinave metalurgjike Elbasan janë përfitues direktë të ndryshimeve në Ligjin “Për...

Prej disa ditësh në spital!

COVID-19 i merr jetën një tjetër mjeku në Elbasan

Një tjetër mjek në qytetin e Elbasanit ka humbur jetën nga koronavirusi. Dr. Sali Baco...

Prej tre javësh i prekur nga Covid-19

Ndërron jetë në moshën 57-vjeçare biznesmeni

Koronavirusi i ka marrë jetën biznesmenit Edi Kapedani. Ky i fundit është ndarë nga jeta në...

Terrorizoi Elbasanin dhe qëlloi drejt policisë

Kush është Josif Kavaja që e neutralizoi RENEA?

Personi që shihni në foto është 45-vjeçari i cili qëlloi me armë në drejtim të...

Çfarë ndodhi gjatë natës?

“Do t’ju vras të gjithëve”, qëlloi ndaj Policisë arrestohet 45-vjeçari

Është arrestuar ne oret e para te mengjesit te sotem 45-vjeçari Josif Kavaja i cili...

Ishte shtruar prej ditësh në spital

Ndërron jetë nga koronavirusi 63-vjeçari nga Elbasani

Një 63-vjeçar nga Elbasani raportohet të ketë humbur jetën si pasojë e Covid-19. Mësohet se qytetari...