MENU
klinika
Ishte shtruar prej ditësh në spital

Ndërron jetë nga koronavirusi 63-vjeçari nga Elbasani

Përhapje masive në fshatra

Nisin testet e shpejta të Covid në Peqin

Elbasani është  një ndër qarqet me numrin më të lartë të të infektuarve me Covid...

I dedikoi gjithë jetën arsimit!

Ndërron jetë nga Covid-19, mësuesi nga Elbasani

Një tjetër mësues nga Elbasani ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit. Burime shprehen se...

“Edhe pensionin mund ta marrësh online”

Prezantohet aplikacioni më i ri i Postës Shqiptare

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot “e-Wallet”, aplikacionin më të ri nga Posta Shqiptare. Rama...

Tjetër aktivitet?

Rama sot në Elbasan, përfundojnë punimet në Postën Shqiptare

Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot në Elbasan, ku ka vizituar përfundimin e punimeve në...

Emri

21-vjeçari gjen vdekjen e menjëhershme, dyshohet se…

Një 21-vjeçar është gjetur i pajetë në rrugë. Ai u transportua në Spital. 21-vjeçari është...

Elbasan

Hapet spitali i parë rajonal për koronavirusin

Është hapur ditën e sotme spitali i parë rajonal për koronavirusin në vendin tonë. Ministrja...

"Do ju japim 10 mijë euro!"

Policia ‘nuk gjen dot’ Talo Çelën, kërkon ndihmë nga…

Policia e Shtetit, 1.5 vite pas grabitjes së miliona eurove në Rinas, nuk ka arritur...

Mësim në kohë pandemie

Kushi dhe Balla vizitojnë shkollën në Elbasan

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi dhe Kryetari i Grupit Parlamentar Socialist Taulant...

''Nuk ka pikëpyetje për luftën e UÇK, është derdhur gjak''

Djali i Adem Jasharit në Elbasan/ Viziton memorialin e të atit

Për herë të parë Lulzim Jashari, djali i Adem Jasharit ka vendosur të vizitojë memorialin...

U përplas për vdekje nga një automjet!

Aksident në Elbasan: Humb jetën kalimtari 26-vjeçar

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu  ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në...

Prej një javë i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi”

Ish-rektori i Universitetit të Elbasanit humb betejën me Covid!

Profesori dhe ish-rektori i Universitetit të Elbasanit, Jani Dode e ka humbur betejën me Covid....