MENU
klinika
''Nuk ka pikëpyetje për luftën e UÇK, është derdhur gjak''

Djali i Adem Jasharit në Elbasan/ Viziton memorialin e të atit

U përplas për vdekje nga një automjet!

Aksident në Elbasan: Humb jetën kalimtari 26-vjeçar

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu  ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në...

Prej një javë i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi”

Ish-rektori i Universitetit të Elbasanit humb betejën me Covid!

Profesori dhe ish-rektori i Universitetit të Elbasanit, Jani Dode e ka humbur betejën me Covid....

COVID-19

Ndërron jetë një fëmijë 10 vjeç nga qyteti i Elbasanit

Koronavirusi i ka marrë jetën një fëmije vetëm 10-vjeçar nga qyteti i Elbasanit. Vogëlushi ishte...

Informacionet e para

Gjendet e mbytur në liqenin e Banjës një grua rreth 53 vjeçe

Një grua është gjetur e mbytur në liqenin e Banjës, në Gramsh. Siç raporton News24,...

Moti i keq

Shi dhe erë në Peqin, ndërpritet energjia elektrike

Moti i keq që ka përfshirë Peqinin gjatë orëve të fundit ka sjellë ndërpreje të...

Kurohej në Turqi pas infektimit me Covid

Ndërron jetë ish-kryebashkiaku i Elbasanit

Koronavirusi i ka marrë jetën sot ish-kryebashkiakut të qytetit të Elbasanit Engjëll Dakli. Ish-kryebashkiaku kishte...

Nuk vuante nga sëmundje të tjera

COVID i merr jetën një 37-vjeçari në Elbasan

COVID-i i ka marrë jetën një 37-vjeçari në Elbasan. 37-vjeçari nuk kishte sëmundje të tjera...

I shtruar prej 1 jave në Infektiv

Mjeku i njohur nga Elbasani humb betejën me COVID-19

Koronavirusi i merr jetën një tjetër mjeku në vendin tonë. Bëhet fjalë për mjekun okulist...

Çfarë po ndodh?

Shkrumbohen 3 makina në Vlorë, Krujë dhe Elbasan

Mëngjesin e sotëm, Policia e Shtetit ka raportuar djegien e tre automjeteve në Vlorë, Elbasan...

Do të presë pacientë nëse...

COVID-19/ Përgatitet spitali i Elbasanit

Spitali Rajonal i Elbasanit është gati për tu shndërruar në covid 5. Shtimi i menjëhershëm...

Të infektuar ish-futbollistë e zyrtarë

35 raste të reja me koronavirus në Elbasan

35 raste te reja me Covid-19 janë regjistruar në Elbasan. Mësohet se mes të infektuarve...