MENU
klinika
Takimi në Elbasan

Balla: Masat lehtësuese kanë zbutur efektet e pandemisë

Nuk dihet shkaku i veprimit!

Grusht mjekut në Elbasan, arrestohet i riu

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 29-vjeçar, i cili gjatë ditës së djeshme goditi një...

Ambasadorja franceze flet nga Elbasani

“S’ka hapa pas, duhet të hapen negociatat për në BE”

Ambasadorja e re franceze, në Shqipëri, Elisabeth Barsacq, zhvillon vizitën e parë zyrtare në Elbasan...

Qyteti që ka 155 vatra të koronavirusit

Në shkolla mungojnë nxënës, mësuesit në pritje të tamponit

Elbasani është një nga zonat ku numri i të infektuarve me Covid është rritur. Vetëm...

Në karantinë një pjesë e stafit

Infektohet me koronavirus shefi i urgjencës në Elbasan

Një tjetër mjek mësohet të jetë infektuar me koronavirus në Elbasan. Mjeku në fjalë është...

COVID-19

Infektohet drejtori i Njësisë të Kujdesit Shëndetësor Elbasan

Infektohet me koronavirus drejtori i Njësisë vendore të kujdesit shëndetësor në Elbasan. Burimet bëjnë me...

Rastet në rritje!

Covid-19/ 28 mësues dhe 8 nxënës të karantinuar në Elbasan

Gjatë këtyre ditëve janë raportuar zyrtarisht të prekur nga koronavirusi i rrezikshëm edhe nxënës, gjimnazistë...

Mes tyre edhe një femër

Kush janë 8 ‘shënjestrat’ e radhës të OFL?

Tetë të dënuar duhet të deklarojnë burimin e pasurisë. Opercioni Forca e Ligjit ka zbarkuar...

Si paraqitet situata?

Covid “pushton” shkollat/ Infektohen mësues dhe nxënës

Duket se pandemia e Covid ka ‘pushtuar’ institucionet arsimore. Në Elbasan 4 mësues në shkollën...

Elbasan

I vranë vëllain një muaj më parë, tritol në shtëpinë e Talo Çelës

Një sasi lënde plasëse, e dyshuar tritol, ka shpërthyer gjatë natës në shtëpinë e Talo...

U mbyll pas rasteve me COVID

Rifillon puna në gjykatën e Elbasanit

Rifillion puna ditën e sotme në Gjykatën e Elbasanit. Gjykata e Elbasanit u mbylln 2...

Shpërndan certefikata pronësie

Balla në Belsh: Në 7 vite kemi dhënë 220 mijë leje legalizimi

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla i shoqëruar nga Drejtori i Përgjithshëm...