MENU
klinika
Shpërndan certefikata pronësie

Balla në Belsh: Në 7 vite kemi dhënë 220 mijë leje legalizimi

Çdo ditë raste të reja

Elbasan/ Nuk ndalet transporti i emigrantëve të paligjshëm

Nuk ndalojnë rastet e transportimit të emigrantëve të paligjshëm në Shqipëri. Një tjetër rast është...

Tragjedi në një familje nga Prrenjasi

COVID-19/ Motra dhe vëllai ndërrojnë jetë në spital

Tragjedi në familjen Bajlozi nga Prrenjasi, ku 6 orë pas mësueses së muzikës, Irena, ka...

Dyshohet për arrest kardiak

Gjendet një person i pajetë në Elbasan

Në lagjen “5 Maji”, Elbasan, në rrugë është gjetur pa shenja jete shtetasi R.S., 50...

Situata nga COVID-19

Infektohen 6 edukatore, mbyllet për 2 javë kopshti në Peqin

Nga sot një nga kopshtet publike me numrin më të madh ndër 26 kopshtet e...

Të dënuar për vrasje dhe organizatë kriminale

OFL u dërgon formularin dy të dënuarve në Elbasan

Operacioni Forca e Ligjit (OFL) u çon formularët e vetëdeklarimit 2 të dënuarve për vepra...

Apeli për qytetarët

Rritja e infektimeve/ Balla shpërndan maska në Librazhd

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla nisur nga rritja e rasteve me...

Situata me koronavirusin në Elbasan

Mes të infektuarve me Covid, mësues dhe edukatore

Mes personave të infektuar me Covid në qytetin e Elbasanit një është mësues në shkollën...

Abuzime me detyrën

Katër kryetarë bashkie thirren në prokurori

Tre kryetarë bashkie të Qarkut të Elbasanit kanë përfunduar në prokurori gjatë ditës së sotme....

Sensibilizim për kancerin e gjirit

Gratë dhe vajzat, marshim simbolik në Elbasan

Muaji tetor i është dedikuar ndërgjegjësimit për kontrollin e hershëm dhe kapjen në kohë të...

Elbasan

Viktima më e re/ Ndërron jetë 21-vjeçari me COVID-19

Një 21 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19. I riu nga Elbasani, Ledian...

COVID-19

Elbasan/ Mbyllet kopshti, infektohen edukatore dhe sanitare

Kopshti numër 8 në Elbasan është mbyllur pasi 8 persona, edukatore dhe sanitare kanë rezultuar...