MENU
klinika
Rezultojnë pozitivë edhe 3 persona të tjerë

Elbasan/ Shkon në 15 numri i të infektuarve nga COVID-19

Vëllai njoftoi policinë pasi...

Gjendet i pajetë 38-vjeçari në Elbasan, mister shkaqet

Një 38-vjeçar është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Sipas informacioneve...

Elbasan/ Rasti i fundit një 40 vjeçare

Shkon në 12 numri i të prekurve nga COVID-19

Elbasan ka shkuar në 12 numri i rasteve të prekur nga Koronavirusi. Sipas burimeve zyrtare...

Më i fundit, pronar lokali

Elbasan/ Rritet numri i të infektuarve me Covid-19

Ditët e fundit, qyteti i Elbasanit po shënon raste në rritje të personave të infektuar...

Policia shpërndan turmën

Elbasan/ Njerëzit mblidhen në grumbuj

Në Elbasan qytetarët kanë dalë nga shtëpitë e tyre dhe kanë vërshuar drejt bankave dhe...

52-vjeçarja sillet me urgjencë në Tiranë

Infektohen me koronavirus nëna me dy vajzat e reja në Elbasan

Është rritur numri i të infektuarve me koronavirus në qytetin e Elbasanit. Gazetari Fatmir Popja...

Reshje dëbore në zonat malore

Bllokohet qarkullimi në aksin Lunik-Stebleve

Mëngjesin e këtij fillim prilli pothuajse në të gjitha zonat malore të Bashkive Librazhd, Prrenjas...

Mbeten dhe 4 raste

Shërohet pacienti i parë me COVID-19 në Elbasan

Në Elbasan është shëruar pacienti i parë i infektuar me koronavoirus. Pas tre testeve të fundit,...

Vëmendje e shtuar për moshën e tretë

Vijojnë operacionet humanitare në Librazhd

“Ne vazhdojmë me mendje e me zemër, përditë dhe pa pushim, ushqimin e rezistencës për...

Ilaçe për 308 pensionistë

Balla bën bilancin: Pako ushqimore për 6833 familje

Deputeti i Qarkut Elbasan, Taulant Balla bën një bilanc të operacionit humanitar atje gjatë shpërthimit...

AMA njofton afatin

Covid-19/ Shtyhet dixhitalizimi në disa qarqe

Shtyhet deri më 30 qershor digjitalizimi në qarqet Elbasan, Shkodër, Lezhë dhe Vlorë. Autoriteti i...

Rezulton positive një 40 vjeçar

Shkon në tre numri i të infektuarve në Elbasan

Ka shkruar në tre numri i të infektuarve me koronavirus në Elbasan. Rasti më i...