MENU
klinika
Shkumbini po del nga shtrati

Braçe banorëve: Kush është afër argjinaturës të largohet!

Marshimi në prag të 8-Marsit

Gratë e Elbasanit në shesh kundër fenomenit të dhunës

7 gra janë vrarë nga burrat apo familjarët në 3 muajt e parë të këtij...

Bien gurë për shkak reshjeve

Elbasan/ Rëndohet qarkullimi, ndërhyjnë firmat e pastrimit

Si pasojë e reshjeve të dendura të cilat kanë rënë pa ndërprerje gjatë gjithë natës...

Dyshimet e Policisë

Peqin/ Gjendet i pajetë në qeli 40 vjeçari

Një i burgosur në moshën 40-vjeçare me inicialet F.V., banues në Mallakastër, ëshë gjetur i...

Kontrolle të rrepta për elementë “provokativë”

Tubimi presidencial/ Policia plan masash në Qarkun Elbasan

Për shkak të paralajmërimit të tubimit presidencial gjatë ditës së sotme, në të gjitha akset...

Shkaku i vdekjes

Dhimbje dyfish/ Ndërron jetë në varrimin e motrës

Dhimbje dyfish për një familje në Librazhd. Një 51-vjeçari ka humbur jetën paraditen e sotme,...

Dëbora shkakton probleme në Elbasan

Fshatra pa energji dhe rrugë me vështirësi kalimi

Dy ditët e fundit vendi është përfshirë nga mot i paqëndrueshëm me reshje shiu, dëbore...

Urdhri i Ardi Veliut

Ndryshohen shefat e komisariateve të disa qyteteve

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka urdhëruar sot lëvizjen e disa...

Pësuan defekt teknik

Shpërthejnë bolieri dhe tre panelet diellore në Elbasan

Një bolier dhe tre panele diellore kanë shpërthyer mëngjesin e sotëm në qytetin e Elbasanit....

Videomesazhi i Ballës për 60-vjetorin e qytetit

“Librazhdi është në një moment transformimi infrastrukturor”

Me rastin e 60 vjetorit të krijimit të qytetit të Librazhdit, Kryetari i Grupit Parlamenta...

Disa të shoqëruar

FNSH e Shqiponja në aksion kundër lojërave të fatit

Ka shkuar në mbi 100 numri i të shoqëruarve nga policia pas aksionit që ndërmori...

Sekuestrohen kamerat e sigurisë

Policia “blindon” Elbasanin, shoqërohen disa biznesmenë

Dhjetëra persona janë shoqëruar në Policinë e Elbasanit, gjatë natës së fundit, në një aksion...