MENU
klinika
Shpallet në kërkim autori

Elbasan/ Grabitet argjendaria pranë Drejtorisë së Policisë

Apeli i Ballës për qytetarët

Rikualifikim urban në Elbasan/ Në ndihmë të 1200 banorëve

Me kërkesë të banorëve dhe për shkak të domosdoshmërisë që paraqitej, Bashkia e Elbasanit nisi...

"Deklaroni pasurinë!"

OFL në Elbasan, kërkesa për dy të fortët

Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e...

Dhunon fqinjët dhe i kërcënon

I sëmuri mendor terrorizon lagjen me armë në dorë

Një person me probleme të shëndetit mendor ka terrorizuar për disa minuta fqinjët e tij,...

Rrugët e rrezikshme në Elbasan

Unaza jugore, një prej akseve më problematike

Unaza Jugore është një prej njollave të zeza të aksidenteve në Elbasan. Në të gjithë...

I riu humbi kontrollin e makinës dhe...

Akident i rëndë në Elbasan, policia jep detajet

Policia e Elbasanit ka dhënë detaje nga aksidenti i rëndë që i mori jetën një...

Flet mjeku

U dignostifikua me virozë, vdes 28-vjeçari në Përrenjas

28- vjeçari Besnik Kokonozi nga Prrenjasi Fshat ka ndërruar jetë në mënyrë misterioze pasi ishte...

5 të plagosur, mes tyre 1 polic

Të shtëna me armë, i dyshuari tenton të ikë, përplas 4 makina

Një operacion policie, ndjekje, aksident e të plagosur. Kjo është ajo që ka ndodhur në...

"E kanë helmuar"

Gjendet i pajetë në burgun e Peqinit

Një i dënuar me burgim të përjetshëm është gjetur i pajetë në ambientet e burgut...

Gramsh/ Përfitojnë19 miijë banorë

Balla inspekton rikonstruksionin e rrjetit të ujit të pijshëm

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla sëbashku me deputetin Anastas Angjeli dhe...

Del përgjigjia

Helmimi i çiftit në Librazhd, autopsia shuan dyshimet

Rezarta Hajdari, 19 vjeç, ndërroi jetë si pasojë e helmimit nga monoksidi i karbonit, përhapur...

"Përfitojnë 74 familje"

Rikonstruktohen blloqet e banimit në Togëz

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, së bashku me Kryetarin e Bashkisë...