MENU
klinika
Aksident në aksin Elbasan – Cërrik

Makina përplaset me motoçikletën, 1 i vdekur

Paralizohet 'Kthesa e Murrashit'

Rrezikohet përmbytja e banesave në Elbasan

Fryrja e përroit të Zaranikës nga reshjet e shiut rrezikon përmbytjen e banesave në Elbasan....

Ja çfarë veprash penale kishin kryer

Pezullohen nga detyra 10 policë në Elbasan e Librazhd

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe të Ankesave ka pezulluar për shpërdorim detyre dhjetë punonjës...

Drejtonte makinën në gjendje të dehur

Përplasi për vdekje këmbësorin, arrestohet 33-vjeçari në Elbasan

Një aksident me vdekje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor...

Ja ku ishte epiqendra

Tjetër lëkundje tërmeti në vend

Të tjera lëkundje tërmeti janë regjistruar në vendin tonë. Pak minuta më parë një tërmet...

Helmimi i çiftit

Mjekësia Ligjore: Vajza vdiq nga monoksidi i karbonit

Dy ditë pasi bashkëshortja e tij ndërroi jetë Olsi Hajdari, tashmë në një gjendje të...

Takim me drejtuesit e policisë

Vrasja në Elbasan, Ardi Veliu niset me urgjencë drejt vendngjarjes

Pas atentatit që u regjistruar mbrëmjen e sotme në një fshat të Peqinit, ku një...

Emri

Atentat me armë zjarri në Elbasan, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Përparim të Elbasanit. Dy...

E rëndë në Librazhd

Helmohet çifti i sapomartuar, humb jetën 19-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd në fshatin Xhyrë, ku...

Shpërdorim detyre

Vjedhje në Ujësjellës, procedohet shefja e financës

Një 35-vjeçare është proceduar penalisht në Librazhd. Policia thekson se e proceduara është shtetasja me...

Aksident

E rëndë në Peqin, humb jetën një 5-vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Peqin, ku për pasojë një...

Bllokohet rruga

Shemben gurë mbi aksin Librazhd-Elbasan

Bllokohet rruga në aksin Librazhd-Elbasan për shkak të rënies së gurëve. Njoftohet se masive dherash...