MENU
klinika
Viziton banorët e strehuar në çadra

Balla në Peqin: Familjet do të sistemohen në shtëpi me qera

Shmangu 10-vite detyrimet fiskale

Aksion blic në Elbasan, arrestohet biznesmeni i njohur

Është arrestuar i shumë kërkuari, Agron Xibraku. Ky i fundit ishte shpallur në kërkim për...

Kush ishte viktima?

Makina rrëzohet nga ura në lumë, vdes drejtuesi

Një person rreth të 50-ave humbi jetën gjatë ditës së sotme në një aksident rrugor...

"Mbërrijnë 60 të parët"

Llixhat e Elbasanit presin të prekurit e tërmetit

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka qenë në Elbasan, ku ka vizituar qytetarët e...

"Qyteti tregoi zemrën e madhe"

Elbasan/ Kryebashkiaku mbledh komunitetin e biznesit

Kryetari i Bashkisë së Elbasanit Gledian Llatja ka folur me komunitetin e biznesit, lidhur me...

Mblidhen ndihma

Veri-Jug bëhen bashkë për familjet e prekura nga tërmeti

Ditën e sotme të gjithë shqiptarët po bëhen bashkë për t’i ardhur në ndihmë famijeve...

"Do jemi prezent në tregje"

Afrohen festat/ Rriten kontrollet për sigurinë ushqimore

Me afrimin e festave është rritur dhe interesi i konsumatorëve për të bërë blerje. Siguria...

Gjoba fiktive ndaj biznesit

Kontrollet anti-duhan/ Vihen nën hetim tre inspektorët e ISHSH

Tre punonjës të Inspektorati Shtetëror Shëndetësor janë vënë nën hetim në gjendje të lirë për...

Lirimi i Florenc Çapjas dhe Suel Çelës

Policia e Shtetit: Vendim i paligjshëm i Gjykatës së Elbasanit

Policia e Shtetit ka reaguar pasi Gjykata vendosi të lirojë nga burgu dy persona me...

Pedagogu u dënua me 10 ditë burg

Kërkoi favore seksuale, lirohet pedagogu Denis Himçi

Prokuroria ka pushuar çështjen e pedagogut të Elbasanit Denis Himçi, i cili u dënua nga...

Vendimi për dy të tjerët

Sulmi në Elbasan/ Krimet e Rënda vendosin për Suel Çelën

Gjykata për Krime të Rënda ka shpallur sot të pafajshëm Suel Çelën, i cili u...

Nis ndërtimi i urës

‘Shpëton’ Librazhdi, merr fund kacavjerrja nëpër Shkumbin

Pas 10 ditësh, banorëve të fshatrave Spatharë dhe Dardhë në Librazhd nuk do u duhet...