MENU
klinika
Fshati Gryknok në Dibër

Fshatrat bllokohen nga bora, banorët në panik

Familja 5 anëtarëshe

Librazhd/ Familja kërcënon se do të hidhet nga pallati

Një familje në Librazhd kërcënon se do të hidhet nga pallati. Mësohet se familja me...

Sipas policisë

Detajet, si u qëllua i riu me plumb pas koke në Elbasan

Detaje të reja dalin nga ngjarja tragjike që i mori jetën 37-vjeçarit Ardi Boduri teksa...

Detajet

Elbasan, shokët vrasin padashje me armë punonjësin e pyjeve

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Elbasanit ku një 36-vjeçar është qëlluar me...

Emergjencat Civile

Elbasan/ Merren masa në rast përkeqësimi të motit

Drejtoria e Emergjencave Civile në Prefekturë dhe drejtoritë nëpër bashki kanë marrë të gjitha masat...

Detajet

Elbasan/ Studentë e gjimnazistë drejt Tiranës

Studentët e Elbasanit e kanë vazhduar edhe të hënën protestën e tyre. Ata janë grumbulluar...

Dëmtimet nga tërmeti

Elbasan/ 18 familje presin dëmshpërblimin

Një komision me shumë specialistë vlerësuan disa vite më parë si të pabanueshme banesat e...

Aksi rrugor Elbasan-Tuneli i Krrabës

Elbasan/ Aksident i rëndë, plagosen 4 persona

Policia bën të ditur se një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor...

Bashkëpunimi me bashkinë Elbasan

Elbasan/ Ndërtimi i çerdhes së re, Balla: Një domosdoshmëri

Një tjetër çerdhe e re po ndërtohet në qytetin e Elbasanit, një investim i Agenzia...

Bashkohen edhe gjimnazistët

Studentët protesta edhe në rrethe

Njëkohësisht me studentët e Tiranës, edhe studentët nga rrethet nuk i janë ndarë protestave në...

Detajet

Bllokohet aksi rrugor Bradashesh-Elbasan/ Studentët këmbëkryq

Studentët e Elbasanit kanë bllokuar aksin rrugor Elbasan- Bradashesh për një kohë të konsiderueshme duke...

Pasuritë e Kastriot Kilës

Sekuestrohen pasuritë e të fortit të Elbasanit

Nën dyshimet se kanë prejardhje kriminale, prokuroria në Elbasan, ka vendosur sekuestro preventive për pasuritë...