MENU
klinika
Vatër sëmundjesh

Cërrik/ Lagjia prej 20 vitesh pa kanalizime

Detajet

Cërrik/ Arrestohet kryeinfermierja për korrupsion

Policia e Elbasanit ka ndaluar një 50-vjeçare me detyrë kryeinfermiere pranë Shtëpisë së Mbështetur “JETA”...

Në llixhat e Elbasanit

Gjëndet e vdekur një grua në hotel, bashkëshorti në shok

Çifti nga Plloshani i Kosovës ishin vendosur në Llixhat Tregan të Elbasanit për banjo termale....

Projekti pilot

Elbasan/ Sistemi i parë Informativ i Sportelit Unik

Bashkia e Elbasanit është bashkia e parë pilot që teston funksionimin e Sistemit Informativ të...

Aksidenti në Bradashesh

Elbasan/ Treni aksidenton makinën, plagoset shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Bradashesh të Elbasanit ku treni i pasagjerëve...

Detajet

U arrestua nga policia, 5 ditë më vonë i djegin servisin

Servisi i automjeteve në pronësi të një 37-vjeçari është djegur në orët e para të...

Nga Altin Bamllari

Natyra qesh, njerëzit vetëm qahen

Para ca ditësh dikush më shkruan në inbox: “Altin, të ftoj të vizitosh Steblevën. Ka...

Humbi jetën punëtori

Aksidenti në fabrikë/ Dy në pranga

Policia  e Elbasanit ka vene ne pranga menxaherin e firmes dhe nje nga tekniket, pas...

Detajet

Tragjedi në fabrikën e çimentos në Elbasan, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e të premtes në fabrikën e çimentos në...

Operacionet ‘blic’ të policisë

Elbasan/ Aksioni i policisë, kapet trafikanti i drogës

Policia e Elbasanit gjatë aksioneve të befasishme në lokale dhe akse rrugore, ndërsa në pranga...

Kapet sasi Kanabisi

Librazhd/ Kontrolle ‘blic’ nga Policia, 1 në pranga

Kanë vijuar aksionet për identifikimin dhe goditjen e personave, të cilat dyshohen se shpërndanin lëndë...

Gramsh

Zjarr masiv/ Shkrumbohen fushat e fshatit Zenelas

Fshati Zenelas në Gramsh është përfshirë ditën e sotme nga një zjarr masiv. Zjarri nisi...