MENU
klinika
Festivali Ndërkombëtar Teatror

“Skampa”/ Llatja takon organizatorët në Elbasan!

Të tjerë të plagosur

E rëndë në Librazhd/ Trajleri godet autobusin, vdes udhëtari

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Librazhd-Qafë-Thanë dhe për...

Vendimi

Këshilltari i Ramës lë Kryeministrinë, ja pozicioni i ri

Ish-prefekti i Elbasanit, Maksim Malaj, i cili mban postin e Këshilltarit për çështjet e sigurisë...

Dita e Trashëgimisë Kulturore

Margariti në Elbasan: Kaq shumë për të zbuluar!

Ministrja e Kulturës, Elva Margariti së bashku me kryetarin e grupit parlamentar të Partisë Socialiste...

Foto

“Festa e Mjaltit”/ Zhvillohet panairi agro-ushqimor

Kryetari i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla ka marrë pjesë në “Festën e Mjaltit”...

Balla: Të tjera projekte na presin

Rikonstruktohet shkolla 9-vjeçare në Peqin!

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka inspektuar përfundimin e punimeve të...

"Seks në këmbim të notës"

Krimet e Rënda marrin në dorë dosje e pedagogut Himçi

Pas skandalit seksual në Universitetin e Elbasanit, mësohet se dosja e pedagogut Denis Himçi i...

Strategjia e Turizmit të Bashkisë Elbasan

Balla: Ta përkthejmë në përfitim ekonomik për sipërmarrjen!

Bashkia e Elbasanit organizoi konferencën “Strategjia e Turizmit të Bashkisë së Elbasanit 2019-2023” ku merrnin...

"Vrasësit me pagesë..."

Kriminaliteti, dy qytetet më të ‘rrezikshme’ në Shqipëri

Dy janë qytetet me problematike sa i përket kriminalitetit: Tirana dhe Durrësi. Sipas ish-drejtuesit të...

Llatja: Miqtë e mirë duken në ditë të vështira

Tërmetet/ Ambasada e Kuvajtit ndihmon të prekurit në Elbasan

Të prekurit nga tërmeti i 20 shtatorit do të ndihmohen edhe nga Ambasada e Kuvajtit,...

4 të vdekur në Elbasan

Shkuan për mort, por gjetën vdekjen

Katër persona kanë humbur jetën në një aksident tragjik në Elbasan që ndodhi pasdite pranë...

Paniku nga tërmeti

Kryebashkiaku i Elbasanit: Jemi në gatishmëri!

Kryebashkiaku i Elbasanit, Gledian Llatja, ka folur në mbledhjen e këshillit bashkiak për situatën pas...