MENU
klinika
Detajet

Gramsh/ Digjet makina e punonjësit të policisë

Hetimet

Breshëri plumbash kryeplakut, në gjëndje të rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhu rreth ores 22:00 të së premtes në fshatin Gribe...

Mblidhen strukturat e sigurisë

Lleshaj dhe Veliu takim ‘blic’ në Elbasan

Drejtues të lartë të institucioneve të sigurisë në vend, kanë zbarkuar këtë të premte në...

Emrat

Policia zbarkon në Elbasan, shkatërrohet grupi kriminal

Një operacion është duke u zhvilluar në qytetin e Elbasanit dhe kryeqytet nga policia e...

Kush e zëvendëson

Elbasan/ Shkarkohet drejtori i Policisë

Drejtori i Policisë së Elbasanit, Altin Qato është larguar sot nga ky post. Në vendin...

Municione në Bradashesh

Elbasan/ Zbulohen 100 predha artilerie të ’97-ës

Efektivet e EOD, te batalionit xhenier të Komandës Mbështetëse në FA kanë zhvilluar një operacion...

Rrethanat e ngjarjes

Vetëvaret 86-vjeçarja nga Elbasani

Policia e Elbasanit njofton se një 86-vjeçare është vetëflijuar në banesën e saj në lagjen...

Bashkë me 5 simpatizantë

Librazhd/ Tentuan të bllokojnë Ramën, procedohet kreu i PD

Policia ka proceduar kreun e Partisë Demokratike në Librazhd, Bujar Vreto dhe 5 simpatizantë të...

Zjarret në Elbasan

Policia procedon autorin, kryeplakun dhe inxhinierin

Autori i zjarrëvenies së qëllimshme në pyje e kullota në Elbasan është proceduar penalisht nga...

Kontrolle të befasishme

‘Shqiponjat’ dhe ‘Renea’ blindojnë Elbasanin

Në orët e para të mbrëmjes të së dielës, Elbasani është blinduar nga prania e...

Njoftimi

E rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 50-vjeçarin

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Elbasan. Një 50-vjeçar është përplasur...

Ekzekutimi i Ravik Gurrës në Elbasan

Ç’vendim mori Dhoma Avokatisë?

Ekzekutimi i avokatit të Emiljano Shullazit dhe mikut të Çapajve, Ravik Gurra në mes të...