MENU
klinika
Detaje

Sekuestrohet drogë në burgun e Rrogozhinës

Dokumenti

Kallëzohet penalisht ish-kryebashkiakja e LSI-së

Ish-kryetarja e Bashkisë Prrenjas nga radhët e LSI-së, Miranda Rira është kallëzuar penalisht. Ajo është...

Bllokohen rrugët, mbyllen lokalet

Shqiponjat, FNSH e policia blindojnë “Elbasan Arena”

Policia e Elbasanit ka ndërmarrë një plan masash për ndeshjen, që do të luhet mbrëmjen...

Dyshimet e para

Gjendet kufoma e një personi në digën e lumit në Librazhd

Në digën e lumit Rrapuni në Librazhd, është gjetur sot kufoma e një personi, gjinia...

Rezultate jo të mira

Shkarkohet nga detyra drejtori i Tatimeve në Elbasan

Bedri Bejtja është shkarkuar nga detyra si drejtor i Tatimeve në qytetin e Elbasanit. Shkak...

"Deri në vitin 2021 do jenë falas"

Elbasan/ Balla asiston shpërndarjen e librave falas!

Kryetari i Grupit Parlamentar Taulant Balla asistoi procesin e shpërndarjes së librave shkollorë në një...

PS 'ndez motorët'

Starton në Elbasan zgjedhjet e brendshme

Gjatë fjalimit të mbajtur në Asamblenë e PS në Elbasan, kreu i grupit parlamentar Taulant...

Ndërron jetë çifti i bashkëshortëve

Burri vret gruan dhe hidhet nga kati i 4, detaje nga ngjarja e rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Librazhd. Një 53-vjeçar ka masakruar me thikë...

Banorët s'kanë vend ku t'i akomodojnë

Belshi “pushtohet” nga turistët!

36 mijë turistë e vizituan Belshin këtë sezon turistik ndërsa potenciali i zonës duket se...

Detaje

U aksidentua në Elbasan, humb jetën turistja izraelite

Një turiste izraelite ka ndërruar jetë sot në spital. Ajo u aksidentua një ditë më...

Operacion blic

Ç’po ndodh? FNSH zbarkon në Elbasan

Një aksion i madh është duke u zhvilluar prej mbrëmjes së djeshme nga FNSH dhe...

4 të plagosur

Përplasen tre mjete në aksin Librazhd-Elbasan

Tri automjete janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Aksidenti sipas burimeve nga...