MENU
klinika
Mes tyre edhe dy mësues/ Emrat

Konfirmohen 13 raste të reja me Covid në Elbasan

Karantinohet stafi

Infektohet me COVID-19 përgjegjësi i pyjeve në Elbasan

Përgjegjësi i pyjeve në Bashkinë e Elbasanit është konfirmuar me koronavirus. Një pjesë e stafit...

Renditja

Zbuloni qytetet më pijedashëse dhe duhanpirëse të Shqipërisë

Shpenzimet për pije alkoolike dhe duhan të familjeve shqiptare kanë ardhur në rënie të lehtë...

Po kalonte rrugën

Makina përplas për vdekje këmbësoren në Elbasan

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Elbasanit, me pasojë vdekjen...

Situata rëndohet dhe në Durrës

COVID-19 kyç zyrat e arsimit në Elbasan

Drejtori i Zyrës Arsimore Kamzë ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Mësohet po ashtu, se ai...

Pas deklaratës së Olsian Çelës

Balla: Ja pse Elbasani nuk mund të etiketohet si Siçili

Pas deklaratës së ashpër të kreut të Prokurorisë së Përgjithshme Olsian Çela pak ditë më...

Po merr mjekim të specializuar

Infektohet me Covid-19 kryebashkiaku i Librazhdit

Kryebashkiaku socialist i Librazhdit Kastriot Gurra infektohet me Covid-19.  Gurra pasi ka marrë rezultatet e...

"Krimi kontrollon Elbasanin"

Alarmi i kryeprokurorit: Ngjarjet e fundit vetëm maja e ajsbergut!

Kryeprokurori i Përgjithshëm, Oslian Çela ka ngritur alarmin se krimi i organizuar kontrollon qytetin e...

Në garë 45 kandidatë

Sot votohen kandidatët e PD në Elbasan

Elbasani është një nga qarqet më të rëndësishëm të vendit, me 14 mandate dhe prurjet...

Propozimet e PD

Lista me 45 emrat e kandidatëve për deputet në Qarkun e Elbasanit

Ndërsa sot Partia Demokratike do të zhvillojë sot zgjedhjet në Durrës për kandidatët, publikohet edhe...

U çon formularët tre të dënuarëve

OFL-ja ‘peshkon’ në Elbasan

Operacioni Forca e Ligjit u çon formularët e vetëdeklarimit 4 të dënuarëve në Elbasan, të...

Karantinohet në banesë

Infektohet me Covid deputeti i Partisë Socialiste në Elbasan

Deputeti i Partisë Socialiste në Elbasan është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Burime për “Abc News”...