MENU
klinika
Flamur Noka bën deklaratën e fortë

“Vrasja e 71 vjeçarit Lefter Zhidru ishte vendim politik”

Pa energji disa zona në Elbasan e Librazhd

Moti i keq, rënie gurësh tek “Kthesat e Murrashit”

Reshjet e dendura të shoqëruara hera-herës edhe me erë të fortë të cilat kanë përfshirë...

Nga zetorist në Sarandë tek konflikti në Elbasan

Familjarët flasin për Lefter Zhidrun, që terrorizoi Elbasanin

Lefter Zhidru, 71-vjeçari që u ekzekutua ditën e djeshme në Elbasan nga forcat RENEA do...

Detajet e para për ngjarjen e rëndë

E zë pompa e betonit, humb jetën punëtori

Një burrë ka humbur jetën paraditen e sotme, pasi po punonte në banesën e një...

Mblidhet Asambleja Socialiste e Gramshit

Balla: Opozita Meta-Basha kërkon alibi për humbjen e radhës

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste Taulant Balla mori pjesë në mbledhjen e Asamblesë Socialiste...

Specialist armësh në uzinën e Mjekësit

Zbulohet e kaluara e 71-vjeçarit të ekzekutuar nga RENEA

Qyteti i Elbasanit ka qënë për 5 orë rresht nën terrorin e një 71-vjeçari i...

Shifra rekord nga Elbasani

17 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit

Rekord shifrash në Elbasan me koronavirus. Ditën e sotme u raportuan 17 raste të reja,...

1.6 deri në 2 ballë

Pas tërmetit në Belsh, gjatë natës regjistrohen lëkundje të tjera

Lëkundjet tërmeti janë ndjerë edhe gjatë natës së djeshme në qarkun e Elbasanit me epiqendër...

Shpërthim e të shtëna, ndërhyn RENEA

Pas 5 orësh rezistencë, ekzekutohet 71-vjeçari në Elbasan

Pas 5 orësh negociata me 71-vjeçarin Lefter Zhidru në Elbasan që të dorëzohet pas terrorit...

2 të plagosur

Elbasan, qëllohet me armë zjarri ndaj policisë

E rëndë në Elbasan, qëllohet me armë zjarri ndaj policisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen...

I bie infarkt teksa pinte kafen e mëngjesit

Humb jetën një person në Elbasan

Një person ka gjetur vdekjen në një lokal në qytetin e Elbasanit mëngjesin e sotëm....

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë

Policia e Shtetit, FNSH dhe RENEA kanë vazhduar aksionin me qëllim parandalimin e veprave kriminale...