MENU
klinika
Peqin

Zbulohet banda e hajdutëve,1 i arrestuar e 2 në kërkim

Njoftimi

Reshjet e borës, ARRSH: Gjendja në akset rrugore

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacion për gjendjen në akset rrugore të vendit pas rikthimit...

Në disa qytete të vendit

Zgjerohen protestat e PD-së, organizohen Elbasani dhe Berati

Duke i paraprirë protestës së madhe që opozita parlamentare ka paralajmëruar më 16-Shkurt, banorët nëpër...

Ankohen banorët

Hajdutët grabisin kosheret nëpër fshatrat e Elbasanit

Vetëm për vitin 2018 në rrethin e Elbasanit janë vjedhur 250 koshere bletësh. Engjëllush Spaho,...

Detajet

Elbasani proteston: Kundër betonizimit të parkut ‘Rinia’

Betonizimi i Parkut Rinia të qytetit të Elbasanit ka revoltuar opozitën dhe qytetarë të shumtë...

Detajet

I dënuar me 11 vite burg në Itali, arrestohet në Elbasan

Një 45 vjeçar, banues në Cërrik, është arrestuar nga policia e Elbasanit për llogari të...

Elbasan

‘Pa rrugë, s’ka vota’. Revoltohen banorët

Banorët e lagjes “28 nëntori” në Elbasan, kanë kërkuar investime në rrugë, të cilat tashmë...

Detajet

Reshjet e borës në Elbasan/ Pezullohet mësimi në disa shkolla

Në zonat kodrinore dhe malore të Qarkut të Elbasanit janë krijuar probleme serioze në qarkullimin...

Moti i keq

Rikthehet bora, bllokon disa fshatra

Reshjet e borës janë rikthyer sërish në vend, duke bllokuar disa fshatra. Në qarkun e...

Kush përfiton!

Hipotekat: Në korrik të gjithë me tapi!

Zyra Vendore e Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme Elbasan (ZVRPP) ka zhvilluar të martën analizën...

Njoftimi

Moti i keq/ ARRSH: Akset ku qarkullohet me zinxhirë

Reshjet e borës janë ndërprerë dhe qarkullimi në akset kryesore rrugore është normalizuar. Në njoftimin...

Moti i keq

Rikthehet bora në Veri e Jug, erë e fortë dhe ciklon

Reshjet e borës kanë rikthyer problemet në zonat malore në jug e veri të vendit....