MENU
klinika
Kush përfiton!

Hipotekat: Në korrik të gjithë me tapi!

Njoftimi

Moti i keq/ ARRSH: Akset ku qarkullohet me zinxhirë

Reshjet e borës janë ndërprerë dhe qarkullimi në akset kryesore rrugore është normalizuar. Në njoftimin...

Moti i keq

Rikthehet bora në Veri e Jug, erë e fortë dhe ciklon

Reshjet e borës kanë rikthyer problemet në zonat malore në jug e veri të vendit....

Borë dhe ngrica

Situata me rrugët, ARRSH: Akset ku lëvizet me zinxhirë

Reshjet e borës janë rikthyer sërish dhe kanë shkaktuar probleme me qarkullimin në disa akse...

Detajet

Arrestohet 64-vjeçari në Peqin, plagosi me thikë djalin

Një 64-vjeçar në Peqin është arrestuar nga policia për plagosjen e djalit të tij. I...

Situata

Panik dhe frikë në Peqin, erozioni fundos rrugën

Panik dhe frikë ka shkaktuar tek banorët e Peqinit, fundosja e një segmenti rrugor në...

Monument kulture

HEC-i mbi Kanionin e Holtës/ Tërhiqet qeveria

Pas Parkut të Zagorisë, edhe kanioni i Holtës në rrethin e Gramshit, një kryevepër e...

Njoftimi i MB

Rikthehen reshjet/ “Zonat që janë bllokuar”

Reshjet e borës dhe të shiut janë rikthyer sërish në vend, duke krijuar probleme në...

Moti i keq

Rritja e temperaturave shkakton probleme në Elbasan

Rritja e temperaturave ka sjellë problematika në disa akse rrugore. Kjo për faktin se kanë...

Moti i keq

2 metër dëborë në Dibër, Elbasani frikë përmbytjesh!

Qarku i Dibrës u prek më së shumti nga moti i keq i kohëve të...

Detajet

Elbasan/ Sejdini: Zaranika dhe Manazderia rrezik potencial

Kryebashkiaku i Elbasanit Qazim Sejdini duke folur për problemet më emergjente me të cilat përballet...

Moti i keq

Prefekti i ri i Elbasanit kritika për kompanitë që mirëmbajnë rrugët

Gledian Llatja drejtoi mbledhjen e parë me emergjencat civile, si prefekt i Qarkut të Elbasanit,...