MENU
klinika
Kush e zëvendëson

Elbasan/ Shkarkohet drejtori i Policisë

Municione në Bradashesh

Elbasan/ Zbulohen 100 predha artilerie të ’97-ës

Efektivet e EOD, te batalionit xhenier të Komandës Mbështetëse në FA kanë zhvilluar një operacion...

Rrethanat e ngjarjes

Vetëvaret 86-vjeçarja nga Elbasani

Policia e Elbasanit njofton se një 86-vjeçare është vetëflijuar në banesën e saj në lagjen...

Bashkë me 5 simpatizantë

Librazhd/ Tentuan të bllokojnë Ramën, procedohet kreu i PD

Policia ka proceduar kreun e Partisë Demokratike në Librazhd, Bujar Vreto dhe 5 simpatizantë të...

Zjarret në Elbasan

Policia procedon autorin, kryeplakun dhe inxhinierin

Autori i zjarrëvenies së qëllimshme në pyje e kullota në Elbasan është proceduar penalisht nga...

Kontrolle të befasishme

‘Shqiponjat’ dhe ‘Renea’ blindojnë Elbasanin

Në orët e para të mbrëmjes të së dielës, Elbasani është blinduar nga prania e...

Njoftimi

E rëndë në Elbasan, makina përplas për vdekje 50-vjeçarin

Një aksident i rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Elbasan. Një 50-vjeçar është përplasur...

Ekzekutimi i Ravik Gurrës në Elbasan

Ç’vendim mori Dhoma Avokatisë?

Ekzekutimi i avokatit të Emiljano Shullazit dhe mikut të Çapajve, Ravik Gurra në mes të...

Detajet

Kamerat kapin vrasësin e Gurrës

Ravik Gurra, prej 10 vitesh avokat, u ekzekutua me dy plumba në kokë, ndërsa ishte...

Vrasje me pagesë

Ekzekutimi i avokatit/ Familja Çapja nën ‘lupën’ e policisë

Të tjera detaje zbulohen për vrasjen e avokatit Ravik Gurra mbrëmjen e kaluar në një...

Krim në familje

Burri mbyt me duar gruan në Gramsh

Krim në familje në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një 35-vjeçar me inicialet...

Detajet

Vritet mes Elbasanit avokati i Shullazit

Një person është vrarë me armë zjarri gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin e Elbasanit....