MENU
klinika
Arsyeja

Shkarkohet shefi i policisë së burgut të Peqinit

Shkak energjia elektrike

Zjarr në një pallat në Elbasan, panik tek qytetarët

Një zjarr ka rënë në një boks të shpërndarjes së rrjetit elektrik në një pallat...

Fshati Gryknok në Dibër

Fshatrat bllokohen nga bora, banorët në panik

Reshjet intensive të dëborës kanë prekur edhe qarkun e Dibrës, ku si pasojë pas reshjeve...

Familja 5 anëtarëshe

Librazhd/ Familja kërcënon se do të hidhet nga pallati

Një familje në Librazhd kërcënon se do të hidhet nga pallati. Mësohet se familja me...

Sipas policisë

Detajet, si u qëllua i riu me plumb pas koke në Elbasan

Detaje të reja dalin nga ngjarja tragjike që i mori jetën 37-vjeçarit Ardi Boduri teksa...

Detajet

Elbasan, shokët vrasin padashje me armë punonjësin e pyjeve

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Elbasanit ku një 36-vjeçar është qëlluar me...

Emergjencat Civile

Elbasan/ Merren masa në rast përkeqësimi të motit

Drejtoria e Emergjencave Civile në Prefekturë dhe drejtoritë nëpër bashki kanë marrë të gjitha masat...

Detajet

Elbasan/ Studentë e gjimnazistë drejt Tiranës

Studentët e Elbasanit e kanë vazhduar edhe të hënën protestën e tyre. Ata janë grumbulluar...

Dëmtimet nga tërmeti

Elbasan/ 18 familje presin dëmshpërblimin

Një komision me shumë specialistë vlerësuan disa vite më parë si të pabanueshme banesat e...

Aksi rrugor Elbasan-Tuneli i Krrabës

Elbasan/ Aksident i rëndë, plagosen 4 persona

Policia bën të ditur se një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor...

Bashkëpunimi me bashkinë Elbasan

Elbasan/ Ndërtimi i çerdhes së re, Balla: Një domosdoshmëri

Një tjetër çerdhe e re po ndërtohet në qytetin e Elbasanit, një investim i Agenzia...

Bashkohen edhe gjimnazistët

Studentët protesta edhe në rrethe

Njëkohësisht me studentët e Tiranës, edhe studentët nga rrethet nuk i janë ndarë protestave në...