MENU
klinika
Ekzekutimi i Ravik Gurrës në Elbasan

Ç’vendim mori Dhoma Avokatisë?

Detajet

Kamerat kapin vrasësin e Gurrës

Ravik Gurra, prej 10 vitesh avokat, u ekzekutua me dy plumba në kokë, ndërsa ishte...

Vrasje me pagesë

Ekzekutimi i avokatit/ Familja Çapja nën ‘lupën’ e policisë

Të tjera detaje zbulohen për vrasjen e avokatit Ravik Gurra mbrëmjen e kaluar në një...

Krim në familje

Burri mbyt me duar gruan në Gramsh

Krim në familje në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një 35-vjeçar me inicialet...

Detajet

Vritet mes Elbasanit avokati i Shullazit

Një person është vrarë me armë zjarri gjatë mbrëmjes së sotme në qytetin e Elbasanit....

Elbasan

Hazizi në krye të Hipotekës

Astrit Hazizi është emëruar drejtori i ri i Zyrës së Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme...

Detyra e re në Tiranë

Lirohet nga detyra kreu i Hipotekës së Elbasanit

Maringlen Disha nuk do të drejtojë më Hipotekën e Elbasanit. Ai është liruar sot nga...

FOTO

Hapet njëri krah i segmentit rrugor Tiranë-Elbasan

Gjatë ditës së sotme është hapur njëri krah i segmentit nga TEG-u te tuneli i...

Financon Ambasada e Kuvajtit

Elbasani së shpejti me terrene të reja sportive

Elbasani do të ketë së shpejti një terren sportiv modern në shërbim të nxënësve të...

Trafik i kufizuar

“Tiranë-Elbasan”, ARRSH njofton devijimin e trafikut

Duke filluar nga data 14 mars, ARRSH ben me dije se eshte planifikuar dorëzimi dhe...

Për të tretin vit radhazi

Hapet Panairi i Librit në Elbasan

Panairi i Librit hapi zyrtarisht aktivitetet me rastin e Ditës së Verës në Elbasan. Duke...

Taktika e çuditshme që përdorën

Vidhet karburanti në Elbasan, arrestohen autorët

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Hoxhaj ku është vjedhur gjatë natës një karburant në aksin...