MENU
klinika
Bypass-i i Vlorës

Vlorë/ Në përfundim punimet te loti në rrugën e Lumit

Detajet

Vlorë/ Digjen dy makina, dyshohet e qëllimshme

Në hyrje të Vlorës, përgjatë asaj që njihet si rruga transballkanike, janë djegur dy makina...

Policia në vendngjarje

Plagoset me armë zjarri i riu në Vlorë

Një i riu ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë. Sipas informacioneve të...

Instituti i Monumenteve të Kulturës

Apoloni/ Restaurohet mozaiku ‘Shtëpia e Athinasë’

Specialistët e Institutit të Monumenteve të Kulturës prej një muaji janë duke u kujdesur për...

Kërkimi i trupit në lumin Vjosa

Familjarët gjejnë pas 4 ditësh trupin e 59 vjeçares

Trupi i 59 vjeçares Manushaqe Nexhipi u gjet nga familjarët e saj pas 4 ditësh...

Humbet gruaja në Fier

Ra në lumin Vjosë?/ Polumbarët nisën e ndaluan kërkimet

Tre polumbarë të forcave RENEA nga Tirana kanë mbërritur në Ferras në kerkim të trupit...

Apeli i burrit për autoritetet

E paralizuara u hodh në Vjosë/ “Polumbarët të kërkojnë trupin”

Që prej mbrëmjes së djeshme një grua 59-vjeçare nga fshati Ferras është shpallur e zhdukur....

Detajet

Fier/ Aksidentohet, humb jetën 66-vjeçari

Një 66-vjeçar ka ndërruar jetë në spital pasi është përplasur me një mjet të parkuar....

Detajet

Vrasja e trafikantit, ekstradohet fieraku nga Holanda

Një 39 vjeçar i dënuar me 23 vite burg për “Vrasje”, me 8 vite burg...

Detajet

Berat/ Rruga e kalasë totalisht e shkatërruar

Rruga ku kalojnë çdo vit mijëra e mijëra turistë në Kalanë e Beratit, është plotësisht...

Aksioni i policisë

Fier/ I sekuestrohet kokainë dhe kanabis, në kërkim autori

Policia e Fierit ka shpallur në kërkim pronarin e automjetit ku u gjet 3 Kg...

Në Mallakastër

Konflikti për pronën/ Vëllezërit përplasen fizikisht

Një konflikt pronësie ka përplasur fizikisht mes tyre tre vëllezër në Mallakastër. Policia ka arrestuar...