MENU
klinika
500 fishimi i vizitave

Vlorë/ Rriten ndjeshëm rastet me tumore

Detajet

Të rinjtë braktisin fshatin pa rrugë…

Jo më larg se 10 kilometra nga qyteti i Lushnjes, por për të udhëtuar nga njësia...

Digjen ullishtet

Zjarr masiv në Radhimë të Vlorës

Kodrat e Radhimës në Vlorë janë përfshirë nga një zjarr masiv. Mësohet se si pasojë...

Shpërthim nga tritoli

Shpërthen makina e shoferit të ambulancës në Orikum

Orikumi është tronditur nga një shpërthim i fuqishëm, pasi një automjeti i është vendosur tritol....

Aksi Levan-Fier

Levan/ Aksident i rëndë, dy policë të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pakminutash në rrugën Levan-Fier. Një makinë tip fuoristradë...

Dyshohet e qëllimshme

Fier/ Makina e parkuar qëllohet me kallashnikov

Një makinë e parkuar është qëlluar me breshëri kallashnikovi gjatë mbrëmjes së kaluar në fshatin...

Ura e ‘Vijës së Ngjalës'

Fier/ Treni del nga shinat, alarmohen pasagjerët

Treni i pasagjereve ka dalë nga shinat këtë mesdite në afërsi të Urës mbi “Vijën...

Operacioni blic

Vlorë/ Policia në aksion, kapen 5 të kërkuar

Policia e Vlorës, falë një operacioni blic, brenda 24 orëve të fundit ka bërë të...

Në Vlorë

Selenicë/ Punonjësit e ujësjellësit në protestë për pagat

Pasi kanë 8 muaj pa marrë pagat, punonjësit e ujësjellësit në Selenicë, kanë dalë në...

Mungesa e investimeve

Rruga Berat-Fier në gjendje skandaloze

Një ndër segmentet më kryesore dhe nacionale si Berat-Fier, si shumica e akseve të tjera...

Detajet

Mbyllen llotot në Berat e Kukës

Vendimi i qeverisë për mbylljen e basteve sportive dhe kazinove po gjen zbatim në Berat....

Reshjet e shiut

Përmbytet Vlora, ‘paralizohet’ qyteti

Kushtet e këqija atmosferike kanë shkaktuar probleme në disa qytete të vendit. Rreshjet intensive të...