MENU
klinika
Dyshimet e para

Tragjedia në Fier/ 20-vjeçari gjendet i vdekur në kanal

Java në vijim

Surprizat e motit/ Shirat rikthehen sërish në vend

Fundi i Janarit pritet të vijë me reshje. Qendra Kombëtare për Parashikimin dhe Monitorimin e...

Gjendja problematike

Vlora, qyteti ‘pa rrugë’

Ndërtimi i bulevardit Vlorë-Skelë ka bërë që qarkullimi të devijohet në rrugët dytësore të qytetit....

Të qëllimshme

S’ka ‘paqe’ në Vlorë, digjen tre makina!

Dy automjete në pronësi të një efektivi të repartit Delta Force u dogjën me zjarr...

Rrezik nga Vjosa

Në Kashisht të Fierit, frikë nga përmbytjet!

Ditët e fundit reshjet e shumta të shiut kanë krijuar panik dhe frikë te banorët...

Shqetësimet

Hiqen portat e digës, banorët e Rrogozhinës të shqetësuar

Banorët e Rrogozhinës janë shprehur të shqetësuar, pasi sipas tyre rreth 300 hektarë tokë të...

Njoftimi i policisë

Nga Himara në Shkodër, 5 të arrestuar për drogë

Arrestohen në flagrancë 5 persona në Fier, Shkodër, Durrës dhe Himarë. Arrestim i tyre erdhi...

Emrat

Gomonia me 1 ton drogë në Vjosë/ Policia: Arrestohen dy trafikantët

Ditën e djeshme në Vjosë u kap një gomone brenda së cilës u gjet 1...

Berat

Radhë për karta identiteti/ Qytetarët: Më shumë sportele

Këtë vit kalendarik nis edhe skadimi i kartave të identitetit dhe pasaportave biometrike. Problemet e...

Detajet

Vlorë/ Bllokohet gomonia me 500 kg drogë

Në orët e para të mëngjesit, një gomone rreth 10 metra e gjatë është gjetur...

Protesta studentore

Pakti për Universitetin/ Rektori i Vlorës zbulon detaje

Teksa ka folur rreth Paktit për Universitetin, rektori i Universitetit të Vlorës, Roland Zisi në...

Zbulohet arsyeja

Kryebashkiaku i Skraparit padi penale për prefektin e Beratit!

Bashkia e Skraparit me në krye, Nesim Spahiun depozitoi ditën e sotme në Prokurorinë e...