MENU
klinika
Zbulohen detaje tronitëse nga vrasja e çiftit

Shpëtim Pasho u vra me thikë në gjumë, ndërsa Teuta…

Po ndërtohet Ura 3

Rama poston pamjet nga ndërtimi i Bypass-it të Vlorës

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga punimet e projektit...

Përkeqësohet situata

Raste të reja me COVID në Berat, të infektuarit në disa institucione

Në 24 orët e fundit në Berat janë shënuar 9 raste të reja me COVID-19....

“Misteri i Sollicciano”

Të gjitha faktet: Misteri i vrasjes barbare të çiftit shqiptar

Vrasja e çiftit, Shpëtim dhe Teuta Pasho, ka tronditur të gjithë Italinë. Kjo ngjarje makabre...

Në thellësi 600 metra

Kapet pranë Sazanit, peshkaqeni 6 metra i gjatë

Një peshkaqen rreth 600 kg ka rënë gjatë natës në rrjetat e peshkatarëve të Vlorës...

Zbardhet dëshmia e autorit

Vrasja në Berat, 41 vjeçari u qëllua me 27 plumba

Ajet Guneli, 41 vjeçari që u qëllua për vdekje dje në fshatin Goraj të Beratit,...

Ja çarë shkruajnë mediet italiane

Vrasja e çiftit vlonjat/ Ky detaj ka vënë në dyshim hetuesit

Prokuroria e Firences i ka hedhur sytë dhe veprimet hetimore tek disa apartamente dhe vila...

Pista shtrihet edhe në Shqipëri

Vrasja e çiftit/ Emisioni zbulon detajin e rëndësishëm

Thellohet misteri i motivit të vrasjes së çiftit shqiptar Shpëtim dhe Teuta Pasho në Itali....

Motive të dobëta

Berat, 44-vjeçari vret me armë zjarri qiramarrësin

Një 41-vjeçarë është ekzekutuar me armë mëngjesin e sotmën  në oborrin e një lokali në...

"Djali doli nga burgu ditën që ata u zhdukën"

Corriere della Sera shkruan për tragjedinë e çiftit nga Vlora!

Mediat italiane konfirmojnë se trupat që u gjetën të copëtuar në 4 valixhe, të premten...

Infektohen 5 policë e 2 të dënuar

Koronavirusi ‘pushton’ burgun e Beratit! 

Numri i të infektuarve me koronavirus në burgun e Beratit është rritur. Përveç punonjësve të...

Përfundon hetimi

KPK konfirmon në detyrë gjyqtarin e Vlorës

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë Florjan Kalajën, gjyqtar në Gjykatën Vlorë,...