MENU
klinika
Incidenti me efektivin e FNSH në Fier

I dehur në timon, iu fut në shtëpi 70-vjeçarit dhe e plagosi

Me kallashnikovë e maska të zeza

FNSH në Fier, blindohet hyrja dhe dalja

Vijojnë kontrollet intensive në qytetin e Fierit, për kontrollin e makinave luksoze dhe të blinduara....

Për personat me të shkuar kriminale

Operacioni Forca e Ligjit kontrolle edhe në Vlorë

Ne kuadër të Operacionit Forca e Ligjit gjatë orëve të mbrëmjes të së shtunës, por...

Policia u lajmërua nga…

I zhdukur prej 3 ditësh, 55-vjeçari nga Vlora gjendet i varur

Është gjendur i vdekur në kodrat e Xhyherines shtetasi Arjan Berberi, i cili rezultonte i...

Cila është arsyeja?!

Policia ‘blindon’ rrugët e Beratit, postblloqe e kontrolle të shumta

Drejtoria Vendore e Policisë Berat ka intensifikuar dy ditët e fundit kontrollet, duke blinduar rrugët...

"Këtu ka punonjës që janë heronj"

Naftëtarët paralajmërojnë: Pas datës 10 shkurt…

Pas disa muaj protestash ku kërkojnë pagat e prapambetura, naftëtarëve së uzinës së Ballshit, u...

Humb jetën drejtuesi i mjetit

Aksident në Fier-Ballsh/ Makina bie në lumin Gjanicë

Një aksident rrugor ka ndodhur para pak minutash në aksin Fier-Ballsh. Mësohet se makina ka...

Veliaj: Po përgatisim një ligj...

Përkujtohet në Lushnje 100-vjetori i Tiranës kryeqytet

Nga Lushnja, aty ku 100 vjet më parë mbajti punimet Kongresi i Lushnjes, u përkujtua...

Arsyeja

Ikën Vangjel Ranxha, emërohet Drejtori i ri i Tatimeve në Elbasan

Indrit Karaj është kreu i ri i Drejtorisë Rajonale Tatimore për Qarkun e Elbasanit. Karaj...

Zjarrfikësit ngjiten në këmbë

Zjarr në Fier, digjen 10 ha me ullinj

Një zjarri i vogël nga pakujdesia ka marrë përmasa të mëdha duke djegur një sipërfaqe...

Kërkesat e tyre

Fier/ Naftëtarët protestojnë përpara prefekturës

Me pankarta në duar, punonjësit e rafinerisë së naftës kanë dalë sërish në një protestë...

Ja sa ka kushtuar investimi

Përfundon rehabilitimi i nënstacionit elektrik në Lushnje

Kanë përfunduar punimet rehabilituese në nënstacionin 110 kV të Lushnjes, një investim i Operatorit të...